Bir sonraki CS operasyonu ortalama ne zaman gelir?

Belli olmaz. Çıktığı zaman çıkar.

Bazen 1 yıl bazen 3 yılda bir geliyor. Valve açıklama yapmadığına göre burada X tarihinde çıkar diyen kişi sallıyordur.
Aslında CS'ye bu sene başladım. Eski operasyonların kaç yılda bir geldiğini bilmiyorum, "belli bir düzeni mi var acaba bu operasyonların" diye düşünerek açtım konuyu.
Kar etmek istiyorsan 3 4 tl lik skinlerden al 3 4 ay sonra hepsini 1tl kar ile sat. (ben yaptım 50 tl ile girip 80tl ile çıktım)
30TL kâr için değeceğini sanmıyorum. Dediğim şey 170-200 lira kâr ettiriyor.

Görevleri yaparak 100 yıldız kazandım ve hepsiyle operasyon dükkanındaki kasalardan açtım. 10.000TL değerindeki M4A1-S Ormana Hoşgeldin çıktı. Büyük şans işi. :)

Parçalanmış Ağ Operasyonu çıkmadan önce 2,5 yıl boyunca operasyon gelmemişti. Parçalanmış Ağ'dan yaklaşık 1 sene sonra Kırık Diş geldi. Bittikten sonra yine 1 yıl sonra geleceğini tahmin ediyorum ben. Bana bundan sonra her yıl getireceklermiş gibi geliyor.

Tabii bunlar tahmin. 10 yıl sonra da getirebilirler, 3 ay sonra da. Resmi bir şey maalesef yok.

Son düzenleme:
Aslında CS'ye bu sene başladım. Eski operasyonların kaç yılda bir geldiğini bilmiyorum, "belli bir düzeni mi var acaba bu operasyonların" diye düşünerek açtım konuyu.

30TL kâr için değeceğini sanmıyorum. Dediğim şey 170-200 lira kâr ettiriyor.
Reis haklısın ama o iş riskli neden? Çünkü 100tl(şuan kaç civarı bilmiyorum) ye bilet alıyorsun görev veriyor görevleri yaparsan 200 300 tl lik o etkinliğin kasasını veriyor. Görevleri yapamama da var birde ne kadar geç bitirirsen görevleri kasanın değeri okadar düşer.

Reis haklısın ama o iş riskli neden? Çünkü 100TL (şu an kaç civarı bilmiyorum) ye bilet alıyorsun görev veriyor görevleri yaparsan 200 300TL'lik o etkinliğin kasasını veriyor. Görevleri yapamama da var bir de ne kadar geç bitirirsen görevleri kasanın değeri o kadar düşer.
Eğer yaza doğru gelirse görev açısından sıkıntı olacağını sanmıyorum. Arkadaşımla girer kasarız görevleri. Okul dönemine gelirse sıkıntı.

Yeni konular

Geri
Yukarı