"Bir sorun oluştuğundan pininiz kullanılamıyor" hatası

KeePy

Femtopat
Daha fazla  
Ekranda pinimi ayarla diye bir seçenek çıkıyor ne görev yöneticisini açabiliyorum ne format atabiliyorum ne CMD'den bir şey yapabiliyorum ne de sistem geri yüklemeden bir şey yapabiliyorum, hiçbir şey yapamıyorum. Yapılabilecek ne var? Format vs. atmaya çalışıyorum. Gmail hesabının parolasını istiyor şifreyi değiştiriyorum doğru giriyorum fakat kabul etmiyor. Şifremi doğru giriyorum oysaki. Yardımcı olur musunuz lütfen?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dur dur bu benim de başıma geldi hangi hizmet olduğunu söyleyeyim 1 dakika.

Hah buldum. CNG Anahtar Yalıtımı olması lazım. Bu hizmeti açarsan çözülecektir diye düşünüyorum.

Ben manuel olarak gereksiz hizmetleri kapatırken bunu da kapatmıştım. Sonucunda aynı sendeki sorun oldu. Ama Microsoft hesabımı bağladığım için online olarak oturum açabiliyordum. Sonra tek tek deneyerek hangi hizmet olduğuna baktım. En son bu hizmeti açınca düzelmişti.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210214-051026_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20210214-051026_WhatsApp.jpg
    97,6 KB · Görüntüleme: 227
Dur dur bu benim de başıma geldi hangi hizmet olduğunu söyleyeyim 1 dakika.

Hah buldum. cng anahtar yalıtımı olması lazım. Bu hizmeti açarsan çözülecektir diye düşünüyorum.

Ben manuel olarak gereksiz hizmetleri kapatırken bunu da kapatmıştım. Sonucunda aynı sendeki sorun oldu. Ama Microsoft hesabımı bağladığım için Online olarak oturum açabiliyordum. Sonra tek tek deneyerek hangi hizmet olduğuna baktım. En son bu hizmeti açınca düzelmişti.

Ama Görev Yöneticisi'ni açamıyorum ki açtırmıyor.

Sen Windows ekranına gelemiyorsun :( Format atabilirsen at ama özel bir şeyin varsa bilemem.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buna bakabilirsin işine yarar.

Kanka altta Windows'un arama yeri var ona bas ve Aygıt Yöneticisi yaz bu kadar.

Sen Windows ekranına gelemiyorsun :( format atabilirsen at ama özel bir şeyin varsa bilemem.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Buna bakabilirsin işine yarar.

Format da atamıyorum, parola istiyor doğru yazıyorum yanlış diyor hiçbir şey olmuyor.

Format da atamıyorum, parola istiyor doğru yazıyorum yanlış diyor hiçbir şey olmuyor.

Daha iyisi geldi HDD ya da SSD değiştir çözülecektir :)
Ya da hocam bilgisayarını güvenli modda aç ve bunu dene.

Daha iyisi geldi HDD ya da SSD değiştir çözülecektir :)
Ya da hocam bilgisayarını güvenli modda aç ve bunu dene.

Videodakini de yapamıyorum, güvenli modda da aynı hatayı veriyor.

Geri
Yukarı