Çözüldü "Bir sorun oluştuğundan Pin'iniz kullanılamıyor" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Greenville

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Böyle bir hata alıyorum. Kaç defa yeniden başlattım olmadı. Shift'le gelişmiş seçeneklere gelemiyorum.
Pinimi ayarlaya bastığım halde şu an hiçbir ibare vermiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Eğer bir geri dönüş noktası koyduysanız dönersiniz yüksek ihtimal virüs bulaştı bilgisayarına ama hemen stres yapma belki başka sorundur.
Crack bir şey hiç bir zaman indirmedm. Hep orjinal. Sadece bugün MSI afterburner yükledim.

Edit: Pili takip çıkardım, shift ile gelişmiş ayarlara erişebildim. Sorunum düzeldi gibi. Yanlışlıkla MSconfigden win hizmetini kapattım galiba.
Eğer bir geri dönüş noktası koyduysanız dönersiniz yüksek ihtimal virüs bulaştı bilgisayarına ama hemen stres yapma belki başka sorundur.

Crack bir şey hiç bir zaman indirmedm. Hep orjinal. Sadece bugün MSI afterburner yükledim.

Edit: Pili takip çıkardım, shift ile gelişmiş ayarlara erişebildim. Sorunum düzeldi gibi. Yanlışlıkla MSconfigden win hizmetini kapattım galiba.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı