Bir Sorun Programın Düzgün Çalışmasını Durdurdu Hatası

cakal52

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Windows 8.1 kullanıyorum. Yaklaşık 7-8 aylık bir bilgisayar. Daha önce oynadığım oyunları oynayamıyorum. Oyuna girdikten kısa bir süre sonra, bir sorun programın düzgün çalışmasını durdurdu diyip kapatıyor oyunu. Windows 8.1'e yükseltmeden önce de aynı sorun vardı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyumluluk moduyla ilgili bir şey olduğunu sanmıyorum. Denedim hepsini. Oyunlar orjinal değil. Ama ben bu oyunları yazın oynayabiliyordum. Mesela black ops 2 yi bitirdim bile. Ama son bir kaç aydır oynayamıyorum. Son zamanlarda yüklediğim çöp programlarda neden olabilir. Son 4 aydır internet bağlantım var. Bununla da bir ilgisi var mı?

- - - Güncellendi - - -

Orjinal oyunu almadan şu an için nasıl çözebilirim bu sorunu? :confused:

Sürücülerinizin güncelliğini kontrol edin. Gereksiz işe yaramayan programları ve sürücülerinizi kaldırın. (Çok önemli.) Bilgisayarda çok sorun oluştururlar. Ben kurmuştum yanlışıkla. Format attım bir daha kurmadım. Şu anda sorunum yok. Kaldırdıktan sonra düzenli olarak Ccleaner ile taramınızı yapın. Ccleaner'ı güncel tutun. Advanced SystemCare gibi optimizasyon programları kullanmayın. Sistemin yapısını bozabilir. Oyunlar da sorunlar oluşturabilir.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı