Çözüldü Sorun bildirdiğinden Windows bu aygıtı durdurdu hatası - Kod 43

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

burak cömert

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ekran kartım çalışmıyor fotoğraftaki hatayı veriyor. Oyunlara giremiyorum lütfen yardım edin.
nVidia 740M Sorun bildirdiğinden Windows bu aygıtı durdurdu. (Kod 43)

upload_2015-7-23_20-57-22.png

Hallettim. Çözüm:

1. Bilgisayarım/C/Windows/System32/Driverstore/Filerepository/usbstor.inf klasörünü tıklayın. Usbstor.inf klasöründen iki adet var ancak bu klasörlerin sonlarında karışık harfler yazılar var hangisi en güncelse tarihe göre onu bulun ve klasörü açın.
  2. Buradaki usbstor.inf ile usbstor.pnf dosyasını Bilgisayarım/C/Windows/inf klasörüne kopyalayın.
  3. Kopyalama yaptıktan sonra, bilgisayarı kapatın 10-15 saniye fişe takılı olmasın. Mouse ya da sorunlu USB'yi de çıkarın. 10-15 sn sonra tekrar takın ve Pc'yi başlatın.
Sorununuz donanımsal olarak bir probleminiz yoksa çözülecektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartım çalışmıyor fotoğraftaki hatayı veriyor. Oyunlara giremiyorum lütfen yardım edin.
nVidia 740M Sorun bildirdiğinden Windows bu aygıtı durdurdu. (Kod 43)

Eki Görüntüle 90146

Hallettim. Çözüm:

1. Bilgisayarım/C/Windows/System32/Driverstore/Filerepository/usbstor.inf klasörünü tıklayın. Usbstor.inf klasöründen iki adet var ancak bu klasörlerin sonlarında karışık harfler yazılar var hangisi en güncelse tarihe göre onu bulun ve klasörü açın.
  2. Buradaki usbstor.inf ile usbstor.pnf dosyasını Bilgisayarım/C/Windows/inf klasörüne kopyalayın.
  3. Kopyalama yaptıktan sonra, bilgisayarı kapatın 10-15 saniye fişe takılı olmasın. Mouse ya da sorunlu USB'yi de çıkarın. 10-15 sn sonra tekrar takın ve Pc'yi başlatın.
Sorununuz donanımsal olarak bir probleminiz yoksa çözülecektir.
kardeşim bende usbstor.inf yok

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı