Bir tanıdığın kredi kartıyla alışveriş yapmak

ValorantCypher

Yoctopat
Daha fazla  
Dostlarım bizim bir tanıdık var Valorant puanı aldım 55 TL'lik işte doğrulama kodu telefona SMS geliyor ya o onda kaldı. Ayrıca bu kredi kartıyla alışveriş yapmam yasal bir şey midir? Bir de hesap bilgilerim onun eline geçer mi? Böyle bir şey mümkün mü? Ben okb hastasıyım bunları çok kafaya takıyorum :(. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlarım bizim bir tanıdık var Valorant puanı aldım 55 TL'lik işte doğrulama kodu telefona SMS geliyor ya o onda kaldı. Ayrıca bu kredi kartıyla alışveriş yapmam yasal bir şey midir? Bir de hesap bilgilerim onun eline geçer mi? Böyle bir şey mümkün mü? Ben okb hastasıyım bunları çok kafaya takıyorum :(. Şimdiden teşekkürler.

Eğer sanaldansa kart çalıntı vb. olabilir ama normal tanıdıksa da gene yapmayın kişi bir siteden VP kodu alıp size atsın olay size patlamasın.

Abi siz neyi tartışıyorsunuz tanıdığın tabii ki haberi var. İzinli bir şekilde aldım bile bu bana güvenlik sorunu ortaya çıkarır mı? İyi günler.
Yani hesap bilgilerim onun eline geçer mi onu soruyorum çünkü hesabıma ileride gene para yatıracağım bunu sormak istedim.

Abi siz neyi tartışıyorsunuz tanıdığın tabii ki haberi var. İzinli bir şekilde aldım bile bu bana güvenlik sorunu ortaya çıkarır mı? İyi günler.
Yani hesap bilgilerim onun eline geçer mi onu soruyorum çünkü hesabıma ileride gene para yatıracağım bunu sormak istedim.
Neden çıkarsın izinli aldıyan elinde geçmez sen kart bilgilerini vermeden

Ben yaptım.Valoranttan alışveriş yaptım.
Anladığım kadarıyla bir tanıdığınız aracıyla VP almışsınız ve SMS şeklinde geldiği için tanıdığınızın telefonunda kalmış. Bu yüzden de yaptığınız şeyin yasal olup olmadığını ayrıca kod ile hesap bilgilerine ulaşıp ulaşamayacağını merak etmişsiniz. Eğer doğru anladıysam karşı tarafın izni olduğu sürece yaptığınız şey tamamen yasal, ayrıca kullanılan kod ile hesap bilgilerinize ulaşması veya bu tarz bir şey yapması imkansız kaldı ki kodlar tek kullanımlık.

Geri
Yukarı