Kredi kartıyla taksitle alışveriş yapmak için para nereye yatırılmalı?

furkan254f

Centipat
Daha fazla  
Merhaba bir ürün sipariş edeceğim Ziraat Bankası kredi kartıyla ama ilk defa edeceğim için işlemler nasıl yürüyor bilmiyorum. 12 ay taksitle ürün alacağım için mecburen banka kart yerine kredi kartını tercih edeceğim. Parayı banka kartına mı aktarmalıyım yoksa kredi kartına mı?

Parayı banka kartına mı aktarmalıyım yoksa kredi kartına mı?
Kredi kartının yeterli limiti varsa herhangi bir şekilde para aktarmana gerek yok. Sepette kart bilgilerini girdikten sonra taksit seçeneklerinden birini seçerek dilediğin şekilde taksitlendirebilirsin. Peşin olarak parayı çekip daha sonra taksitler halinde ekstrene yansıtıyor.

Hocam demek istediğim şu ben şimdi Ziraat Bankası'ndan kredi kartımla alışveriş yapacağım 12 aylık. Taksit her ay 1500 TL olacak. Ben bu 1500TL'yi her ay kredi kartına mı yatıracağım yoksa ziraat bankartıma mı yatırmam lazım bu konularla alakalı hiç bilgim yok sordugum soru da çok basit bilen birisi için.

Kredi kartının yeterli limiti varsa herhangi bir şekilde para aktarmana gerek yok. Sepette kart bilgilerini girdikten sonra taksit seçeneklerinden birini seçerek dilediğin şekilde taksitlendirebilirsin. Peşin olarak parayı çekip daha sonra taksitler halinde ekstrene yansıtıyor.

Hocam demek istediğim şu ben şimdi Ziraat Bankası'ndan kredi kartımla alışveriş yapacağım 12 aylık. Taksit her ay 1500 TL olacak. Ben bu 1500TL'yi her ay kredi kartına mı yatıracağım yoksa ziraat bankartıma mı yatırmam lazım bu konularla alakalı hiç bilgim yok sordugum soru da çok basit bilen birisi için.

Kredi kartına.

@06 Fil Necati hocam merhaba ziraat bankasında hem bankart hem kredi kartı aynı kart üzerinde mevcud bende. Merak ettiğim şu ben şimdi kredi kartıyla alışveriş yapmak istiyorum ama kredi kartına nasıl para aktarılıyor vs. bilmiyorum. Diyelim ki bankartimda 2000TL var ama kredi kartımda hiç para yok, ben kredi kartıyla alışveriş yaptığıimda bu paranın bankartımdaki paradan karşılanmasini istiyorum bu olay nasıl olur yardımcı olabilecek varsa yardımcı olur mu?

Geri
Yukarı