Bir telefona iki Steam Guard kullanılabilir mi?

Lintos

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Colorado, Colorado Springs
Arkadaşlar benim bir tane kendi Steam hesabım var. Bugün de kendime bir tane Steam hesabı satın alacağım bir platform üzerinden. Benim şu anki asıl hesabım benim telefonuma bağlı, Steam Guard ile korunmakta. Ben aynı anda hem şimdi alacağım hesabı da Steam Guard'a bağlayabiliyor muyum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar benim bir tane kendi Steam hesabım var. Bugün de kendime bir tane Steam hesabı satın alacağım bir platform üzerinden. Benim şu anki asıl hesabım benim telefonuma bağlı, Steam Guard ile korunmakta. Ben aynı anda hem şimdi alacağım hesabı da Steam Guard'a bağlayabiliyor muyum?
Evet bağlayabilirsiniz :)

Bir numarayi birden fazla hesap icin kullanabilirsiniz.

Telefon numaramı farklı hesaplarda kullanabilir miyim?

Evet. Aynı telefon numarasını birden çok hesapta kullanabilirsiniz. Mobil Uygulamadan her bir hesaba giriş yaptıktan sonra talimatları takip ederek Steam Guard Mobil Doğrulayıcıyı birden fazla hesap için aynı telefonda etkinleştirebilirsiniz. O anda hangi hesaba giriş yapılmış olduğuna bakılmaksızın, uygulama tüm hesaplar için kod sağlayacaktır. Steam Abonelik Sözleşmesi, kuralları ve kısıtlamaları çerçevesinde aynı telefon numarasına sahip hesaplar, aynı kişiye ait muamelesi görebilir.

Steam Guard Mobile Authenticator - Managing Your Account Features - Knowledge Base - Steam Support

Bir numarayi birden fazla hesap icin kullanabilirsiniz.

Telefon numaramı farklı hesaplarda kullanabilir miyim?

Evet. Aynı telefon numarasını birden çok hesapta kullanabilirsiniz. Mobil Uygulamadan her bir hesaba giriş yaptıktan sonra talimatları takip ederek Steam Guard Mobil Doğrulayıcıyı birden fazla hesap için aynı telefonda etkinleştirebilirsiniz. O anda hangi hesaba giriş yapılmış olduğuna bakılmaksızın, uygulama tüm hesaplar için kod sağlayacaktır. Steam Abonelik Sözleşmesi, kuralları ve kısıtlamaları çerçevesinde aynı telefon numarasına sahip hesaplar, aynı kişiye ait muamelesi görebilir.

Steam Guard Mobile Authenticator - Managing Your Account Features - Knowledge Base - Steam Support
Tam olarak nasıl yapılıyor peki bir videosu vb var mı acaba?

Tam olarak nasıl yapılıyor peki bir videosu vb var mı acaba?
Telefondaki steam guard ı açın sol alt kısımdan oturumu kapat diyin ardından ikinci hesabınız ile giriş yapın giriş yaptıktan sonra steam guard kısmına tıklayın oradan kimlik doğrulayıcı aktifleştir e tıkladıktan sonra size bir kod verecek telefonunuza birşey olması durumunda bu kod kurtaracak sizi bunu bir yere not edin ardından steam guardınız aktif olacak o kısımdan kaydırak hesaplar arasında geçiş yapabilirsiniz

Geri
Yukarı