Bir telefonun iç ve dış tasarımına dikkat eder misiniz?

İç derken fiziksel olarak iç mi yoksa arayüz mü?

Dikkat ederim ama tek başına telefonu alma sebebim olmaz. Gerek arayüz gerek dış tasarım açısından Sony'yi hep beğenmişimdir. Rahat dursalardı şimdi Sony kullanıyor olurdum.

Gerçekten içi ise katlanan telefonların bazıları gibi haddinden fazla cins içeriğe sahip olmadığı sürece fark etmez.

Eskiden donanima onem verirdim, artik UI ve stabiliteye. Snapdragon 860'i bunyesinde barindiran POCO X3 Pro'nun, A10 Fusion iceren 7 Plus'tan stabilite ve UI bakimindan geri olmasindan beridir donanim benim icin 2. planda. A10 Fusion'un Snapdragon muadili 750G. 860 ise 750G'yi neredeyse ikiye katlayan bir SoC. Buna ragmen oyun disinda her kullanimda 7 Plus daha iyiydi.

Şu an 7+ kullanıyorum ve kısa süre kullandığım POCO X3'ün 7+tan çok daha iyi olduğunu kesinlikle söyleyebilirim.

Şu an 7+ kullanıyorum ve kısa süre kullandığım POCO X3'ün 7+tan çok daha iyi olduğunu kesinlikle söyleyebilirim.
Bence elinizdeki 7 Plus sorunlu. Hatta bunu size gecmis konularda da soylemis olabilirim. Duzgun kullanilmis bir 7 Plus, POCO X3 Pro'dan daha saglikli calisiyor.

Bence elinizdeki 7 Plus sorunlu. Hatta bunu size gecmis konularda da soylemis olabilirim. Duzgun kullanilmis bir 7 Plus, POCO X3 Pro'dan daha saglikli calisiyor.

Cihazın hiçbir sorunu yok bataryası yeni değişmiş bir ürün. Sadece ben değil çevremde ki kullanan arkadaşlarımda da aynı sorunları yaşayanlar var.

Cihazın hiçbir sorunu yok bataryası yeni değişmiş bir ürün. Sadece ben değil çevremde ki kullanan arkadaşlarımda da aynı sorunları yaşayanlar var.
Ilginc. Peki bu bahsi gecen cihazlarin hepsi degisimi olmayan cihazlar mi? Bendeki 7 Plus'in sadece bataryasi degismisti ama o da 75 sarj dongusunde falandi daha. Yipranma payi yoktu. Geri kalan her seyi tamamen orijinaldi. iOS 15.7.2 surumune yukseltmistim.

Ilginc. Peki bu bahsi gecen cihazlarin hepsi degisimi olmayan cihazlar mi? Bendeki 7 Plus'in sadece bataryasi degismisti ama o da 75 şarj dongusunde falandi daha. Yipranma payi yoktu. Geri kalan her seyi tamamen orijinaldi. iOS 15.7.2 surumune yukseltmistim.

1'inin ekranı değişmiş diğer 2 cihazın bataryaları değişmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı