Bir türlü güzel bir bilgisayarım olmadı

MassiveAttack

Kilopat
Daha fazla  
Sistem toplamak için para biriktirdim. Tam toplamak istediğim sistemi kararlaştırdım. Alıyım mı almayayım mı diye düşünürken daha önce yaşadığım bir olaydan dolayı geri adım attım.
( Vatandan MSI GE70 satın almıştım ve ürün açılmış,kullanılmış ve arızalı çıkmıştı...)

Sistem toplamayı bilmiyorum. Kendim tek tek satın alsam toplayamam da. Bir şekilde toplatırız ne yapalım derken dolar bir anda uçtu fiyatlar inanılmaz yükseldi...
Ya arızalı,kullanılmış ürün satarlarsa, montaj yapmayı da bilmiyorum, dolar uçtu falan derken bilgisayarsız kaldım.
Tam satın alacakken bir şeyler vazgeçmeme neden oluyor.
Not : Elimde hala çalışıp biriktirdiğim 2500 TL duruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnventus montaj yapıyor ardından test yapıyor diye biliyorum. Vatan Bilgisayar'da montaj yapıyor. Hemde ücretsiz. Bir rica ile daha derli toplu sistem toplatabilirsin. Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır. :p

İnventus kadar kaliteli bir firma yoktur adamlar montajı zevk alarak yapıyor vatan gibi başından salmak için değil ki zaten vatanın yapacağı montajdan sonra siz montaj yapmayı öğreneceksiniz. Hem juventus montajdan sonra 12 saat test ediyor sistemi herhangi bir sorun var mı diye :ciplakayak:

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı