Bir web sitesinin güvenli olup olmadığını nasıl anlarız?

Electrix

Hectopat
Daha fazla  
Ben genelde VirusTotal üzerinde linklere tarama yapıyorum ve JavaScript'i kapalı tutuyorum. Ayrıca uzantı olarak; uBlock Origin, HTTPS everywhere ve Kaspersky protection yüklü. Kaspersky kullanıcısıyım. Herhangi bir siteye girince virüs gibi zararlıların sistemime bulaşmaması için başka neler yapabilirim? Ve bir siteye tıklayınca açılan diğer siteler için neler yapabilirim?

O dediklerin sadece film ve dizi sitelerinde oluyor onlar da zaten riskli siteler

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben genelde VirusTotal üzerinde linklere tarama yapıyorum ve JavaScript'i kapalı tutuyorum. Ayrıca uzantı olarak; uBlock Origin, HTTPS everywhere ve Kaspersky protection yüklü. Kaspersky kullanıcısıyım. Herhangi bir siteye girince virüs gibi zararlıların sistemime bulaşmaması için başka neler yapabilirim? Ve bir siteye tıklayınca açılan diğer siteler için neler yapabilirim?
Kaspersky, tehlikeli web sitelerine girmeye çalıştığınızda sizi engeller zaten.

Bir site siz izin vermeden sizin bilgisayarınıza erişemez. Siz dikkatli olursanız girdiğiniz yerlerde herhangi bir sorun olmayacaktır. Antivirüs vs kullanmanızın pek faydası olmaz. Sizin IP adresi ve konum tarzı bilgilerinize erişebilirler sadece. Modemi sıfırladığınızda sorun kalmayacaktır.

Geri
Yukarı