Çözüldü Bir YouTube kanalının linkini paylaşmak yasal mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EMİR37

Kilopat
Makaleler
33
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Evet sorum üstteki gibi bir konuya cevap yazdıktan sonra konu sahibi şöyle bir yanıt vermişti anlatımdan hiçbir şey anlamadım videosu yok mu bunun bos ve dalgın anıma gelip attım bende bir YouTube kanalının videosunu attım böyle Technopat gibi forumlarda link YouTube linki paylaşımı yasal mıdır?

Çözüm
Kanuni boyutu nedir?
Kanuni boyutu yok hocam, sadece bir sanal ortamda link paylaşıyorsunuz. Ama paylaşmak yasak olduğu için konunuz reddedilir ya da bilerek zorla açarsanız belki 1-2 günlük ceza alabilirsiniz. Bilmiyorum, moderasyon ekibinin cevap vermesi daha doğru olur.
Artı -1 Eksi
Kanuni boyutu nedir?
Kanuni boyutu yok hocam, sadece bir sanal ortamda link paylaşıyorsunuz. Ama paylaşmak yasak olduğu için konunuz reddedilir ya da bilerek zorla açarsanız belki 1-2 günlük ceza alabilirsiniz. Bilmiyorum, moderasyon ekibinin cevap vermesi daha doğru olur.

Çözüm

Sağ olun.

Kanuni olarak bir şey olmadigini duymak guzel.

Geri
Yukarı