Biraz ben, biraz dertlerim

Böyle yaşamak istediğimi nereden çıkardınız? Hafif bir dertleşme havam vardı, bunu yazdım. Zaten bu eleştiriler kendimi değiştirmek içindi. Korkularımı yeneceğim, efkarı son dinleyişim. Belki bir şey çıkarırsınız diye göndereyim dedim, belli ki biraz kendimi eleştirmişim. Ama emin olun ki, değiştireceğim.

Ya arkadaşlar ben anlamadım zaten kendimi düzelteceğimi yazmamış mıydım burada? Kendimi seviyorum, hatalarımı düzeltmeye çalışıyorum. Neyse, sanırım yanlış anlamışsınız. Zaten egoistik düşündüğümü düşüneceksiniz diye pek yollama fikrinde değildim, sonra vazgeçtim gönderdim. Ya siz tam okumamışsınız yazıyı, ya da ben metni 1 saatte yazdığım için (arada babam falan yanıma geldi ondan bahsediyorum) ruh halim biraz değişti, ondan istediklerimi yazamadım. Ama demek istediğim, zaten metin kendimi değiştirmek istediğimden. Amacım buydu, farklı anlaşılmış olabilir. Çözümünü biliyorum derken bunu kastetmiştim ama siz bilirsiniz, çok açık konuşmamışım.

Kardeşim sen anlatamamışsın ki. İnsanların ne suçu var? Yazım yanlışın çok ve olaylar çok karmaşık yazılmıştı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı