Biraz da nostalji yapalım! Hangi yıla dönmek isterdiniz?

Bana 2006-2009 falan çok samimi geliyor. Şarkısı, oyunu, insanı her şeyiyle böyle bir samimi geliyor bana o yıllar. Peki, sizin "hey gidi günler" dedikçe içlendiğiniz, özlediğiniz yıllar var mı? Herkesin vardır, bana özlediğiniz yılları nedenleriyle beraber açıklarsanız sevinirim.

2012 de iPhone 5'i olan bir genç olmayı isterdim.

2012 de iPhone 5'i olan bir genç olmayı isterdim.
Off o zaman iphone 5 olunca üst seviye insan oluyordun :D Bende şuanki yaşımla o zamanlarda yaşamak isterdim geç varoldum. Ülkeden de seker giderdim üniversiteden çıkar çıkmaz şuan her gün 1 kilo et yiyor olurdum Amerika'da (!)

Off o zaman iPhone 5 olunca üst seviye insan oluyordun :D bende şu anki yaşımla o zamanlarda yaşamak isterdim geç varoldum. Ülkeden de seker giderdim üniversiteden çıkar çıkmaz şu an her gün 1 kilo et yiyor olurdum Amerika'da (!)

Şimdi çöpte bulsan... Kimse almaz.

3G falan bulsam bende alırım Jailbreak yapıp 2. telefonum olarak kullanırım ama iPhone 5 aşırı yavaş telefon 2 dakikada açılıyor. Kullanılmaz. iOS 10'a da uygulama inmiyor zaten.
IOS 6 yada 7 yükleyebilirseniz iphone 5 aşırı iyi olur ama uygulamaların çoğunu kullanamazsınız.

Bana 2006-2009 falan çok samimi geliyor. Şarkısı, oyunu, insanı her şeyiyle böyle bir samimi geliyor bana o yıllar. Peki, sizin "hey gidi günler" dedikçe içlendiğiniz, özlediğiniz yıllar var mı? Herkesin vardır, bana özlediğiniz yılları nedenleriyle beraber açıklarsanız sevinirim.
Valla bende de aynı durum var. 😅
Açıkçası 2007 yılına gitmek isterdim. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı