Birçok bankada hesabın olması sorun yaratır mı?

Ercan Root

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yaklaşık 6 farkli bankada vadesiz hesabım var. Bunun sorun olması gibi bir durumu olur m? Nasıl derseniz Garanti bankasında hesabım var ama kullanmıyorum şöyle bir yardım olur vs. kenarda kalsın mı yoksa işime yaramayan bankadan hesabı sileyim mi neredeyse tüm bu bankalara T.C. No seri no telefon ve adresi vermiş bulunmaktayım bunu biliyorsunuz önerileriniz neler?

Alternatif her zaman iyidir, size bir zararı yok. Bakarsınız işinize yarar, tamamen size kalmış karışık ve gereksiz geliyorsa direkt kapatın. Benim de birçok bankada hesabım var ama kapattırma gereği duymuyorum çünkü zararı yok unutuyorsun gidiyor.

Arkadaşlar yaklaşık 6 farkli bankada vadesiz hesabım var. Bunun sorun olması gibi bir durumu olur m? Nasıl derseniz Garanti bankasında hesabım var ama kullanmıyorum şöyle bir yardım olur vs. kenarda kalsın mı yoksa işime yaramayan bankadan hesabı sileyim mi neredeyse tüm bu bankalara T.C. No seri no telefon ve adresi vermiş bulunmaktayım bunu biliyorsunuz önerileriniz neler?
Hocam ben şahsen maaş hesabı ve diğer işlemler için 2 banka kullanıyorum o bile çok geliyor gerçekten ne kadar az o kadar kafanız rahat olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı