Birçok EA Oyunu Steam Mağazasına Eklendi

Yaz indirimlerinde 30'a felan düşer.
Oyun zaten mağazaya 200 TL olarak eklenmiş, arkadaşın bahsettiği fiyat %67 indirimli hali. :D

Oyun zaten mağazaya 200 TL olarak eklenmiş, arkadaşın bahsettiği fiyat %67 indirimli hali. :D
Bu oyun 200'ü hak etmiyor, kimse almaz. CryTek zaten zoru zoruna gidiyor birde bu oyunu 200 yapmaları saçma olmuş. Origin'de 9€ felandı, hangi kafayla 200 yapıyorlar. Origin Access içinde bulunursa daha mantıklı olur diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Origins Access sizce ne kadar olur? Battlefield'ı çok seviyorum ama kart falan lazım olduğu için alamamıştım. Ya Access alacağım ya oyunun kendisini ama umarım fazla pahalı olmaz.

Origins Access sizce ne kadar olur? Battlefield'ı çok seviyorum ama kart falan lazım olduğu için alamamıştım. Ya Access alacağım ya oyunun kendisini ama umarım fazla pahalı olmaz.
Bunu öğrenmenin kolay bir yolu var.Ps4'e EA Access geçen yaz geldi.Fiyatı yıllık 180 TL büyük ihtimal 180 TL olacak ama Xbox tarafında kurun artmasına rağmen hep yıllık 64 TL.

Geçen haftalarda originste indirimli standart Bf4 ve Bf1 aldım 70 tl tuttu.Tabiki bunların premium versiyonları tanesi 65-70 TL

Yani tamamen size bağlı şöyle ki ben EA Access'i kullanmayı düşünüyorum singleplayer oyunlar için ve denemek istediğim bir kaç oyun daha var.Bence eğer sadece tek bir oyun alıp aktif olarak sürekli oynayacaksanız gerek yok ama çok sıkta giremem ,hep oynarsam bayar falan diyorsanız geçmenizi tavsiye ederim.

Nasıl yani? Açabilir misiniz biraz? Tam olarak ne avantajı var? Mesela bir oyunu bitirince indirim kuponu mu kazanıyoruz?
O yönde değil ama örneğin bir oyuna atölyeden mod ekleyebiliyorsunuz, topluluk pazarından kart satıp para kazanabiliyorsunuz veya kartları tamamlayarak arka plan yapabiliyorsunuz, aldığınız ekran görüntüsünü toplulukla veya arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz gibi gibi gibi...

Bana kalırsa önemli bir şey değil. Ama kimileri çok önemsiyor.

Geri
Yukarı