Birden fare ve ekran donuyor ve "Fixing C:" hatası

hasan kalkan

Femtopat
Daha fazla  
Windows 11 kullanıyorum ve bilgisayarım birden bip sesi geliyor ve mouse, klavye donuyor.
Hareket ettirsem bile 1 FPS gibi hareket ediyor sağa ya da sola kaydırsam bile en az 20 sn de hareket ediyor ve sonra geri donuyor.
PC'yi resetliyorum ondan sonra ekranda "fixing (C: D Stage 1: D Değerler): Total (değerler) yazıyor. Sürekli bu hatayla karşılaşıyorum.
Önceden de oluyordu ama haftada bir falan. Bugün 1 saatte 10 kez oldu galiba.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11 kullanıyorum ve bilgisayarım birden bip sesi geliyor ve mouse, klavye donuyor.
Hareket ettirsem bile 1 FPS gibi hareket ediyor sağa ya da sola kaydırsam bile en az 20 sn de hareket ediyor ve sonra geri donuyor.
PC'yi resetliyorum ondan sonra ekranda "fixing (C: D Stage 1: D Değerler): Total (değerler) yazıyor. Sürekli bu hatayla karşılaşıyorum.
Diskte sorun var gibi gözüküyor. Disk sentinel programını indirin.

Diskinizde sorun var, HDD mi kullanıyorsunuz SSD mi?
ssd kullanıyorum.Peki ne yapmam lazım

Diskte sorun var gibi gözüküyor. Disk sentinel programını indirin.
1683481606034.png

İki diskiniz yok mu?

Geri
Yukarı