Klavye ve fare birden donuyor

xAlperx

Hectopat
1 hafta önce termal macunu değiştirdim. Değiştirdikten sonra oyunlara girdiğimde bir anda hiçbir sebep yokken klavye ve fare donuyor. Klavyenin ışıkları da yanmıyor, farenin ışıkları yanıp sönüyor, kulaklık 30 saniye kadar sıkıntısız devam ediyor. Çok can sıkmaya başladı. Nasıl çözebilirim bu sorunu? Yardımcı olursanız sevinirim. Farenin kablosundan dolayı olduğunu düşündüğüm bir sorunum var. Fare sürekli takılma yapıyor. Bozuk bir şarj aleti gibi git gel oluyor. Ondan kaynaklıyor da olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaşadığınız sorun ile ilgili olarak, Klavye sorunlarını giderme ve Windows'ta fare, dokunmatik yüzey ve klavye sorunlarını giderme makalelerindeki belirtilen adımları uygulayın ve sorununuzun çözülüp çözülmediğini gözlemleyiniz. Ayrıca, bilgisayarınızın BIOS bölümüne girin ve USB Keyboard Support - USB Mouse Support seçeneklerinin etkin (enabled) olduğunu kontrol ediniz. Sorununuzun devam etmesi durumunda, farklı klavye ve mouse deneyip sorununuzun çözülüp çözülmediğini gözlemlemeniz olacaktır. Farklı klavye ve mouse aygıtlarını bilgisayarınıza taktığınız esnada, sürücüler otomatik olarak kurulmaktadır.

Yaşadığınız sorun ile ilgili olarak, Klavye sorunlarını giderme ve Windows'ta fare, dokunmatik yüzey ve klavye sorunlarını giderme makalelerindeki belirtilen adımları uygulayın ve sorununuzun çözülüp çözülmediğini gözlemleyiniz. Ayrıca, bilgisayarınızın BIOS bölümüne girin ve USB keyboard Support - USB mouse Support seçeneklerinin etkin (enabled) olduğunu kontrol ediniz. Sorununuzun devam etmesi durumunda, farklı klavye ve mouse deneyip sorununuzun çözülüp çözülmediğini gözlemlemeniz olacaktır. Farklı klavye ve mouse aygıtlarını bilgisayarınıza taktığınız esnada, sürücüler otomatik olarak kurulmaktadır.

Dostum internetten bulduğun cevapları burada bilgiliymiş gibi paylaşmasan keşke ben de biliyorum Google da aratıp ilk çıkan sonucu denemeyi çalışsa buraya yazar mıyım sence.

Yeni konular

Geri
Yukarı