Çözüldü Birden fazla gelen mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

ugurcanbasar

Femtopat
Yer
İSTANBUL
Daha fazla  
Meslek
Fullstack .NET Developer
RAM
Samsung M471B5273DH0-CH9 4gb 2rx8 PC3-10600S-09-11-F3 1333 Mhz 1.5V (8GB)
Ekran kartı
AMD Radeon R5 M330
İşlemci
Intel Core i5-6200U
Herkese selam, forumda yeniyim yalnız sabrımın yettiği kadar araştırma yaparak geldim buraya.
2 gün önce bilgisayarım dondu, beş dakika kadar bekleyip Power tuşuna basılı tutup kapattım ve tekrar açtığımda sonu gelmeyen mavi ekran hataları aldım.
Yani bilgisayarı kullanamadım... Güvenli Mod'da açarak belgelerimi alabildim, hazır girmişken Denetim Masası'ndan çoğu programı kaldırdım.
Bilgisayarı tekrar açtığımda yine mavi ekran gelmeye başladı sürekli.

Gelen mavi ekran hataları:
SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED
CRITICAL_PROCESS_DIED
DRIVER_POWER_STATE_FAILURE
SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION
KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED
MEMORY_MANAGEMENT

Başka bir bilgisayardan hazırladığım flash bellek ile temiz kurulum yaptım, Windows'u yükledi, kullanıcı adını girerken hata verdi kapandı.
Tekrar temiz kurulum yaptım, bu sefer bir ağa bağlandıktan sonra mavi ekran hatası aldım.

3-4 kere format attıktan sonra en son ağa bağlanmadan kurulumu tamamladım, yaklaşık 2 saat boyunca Wi-Fi'ya bağlamadım ve hiç kullanmadım, problemsiz durdu.
Düzelmiştir umuduyla internete bağlanıp Google Chrome indirdim, hesabımla giriş yapacakken tekrardan SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED hatası verdi...

Yeniden başlat seçeneğini tıkladım en az 10 dakika bekledikten sonra; win32kbase.sys
Hatası verdi.

Daha sonra masaüstüne ulaşamadım, başlangıç onarım'dan CMD kullanarak chkdsk C: /f /r

Kullandım. Şu an stage 5 1,5 saat kaldı.

Sormak istediğim soru chkdsk işlemi bittikten sonra nelere dikkat etmem gerekir?
Eğer bu işlem hataları onarmazsa minidump dosyalarını sadece komut istemi kullanarak nasıl alıp sizinle paylaşabilirim?

Not: Ekran kartı AMD Radeon.
16496711975277080312581517593117.jpg

chkdsk C: /f /r işlemi sonrası.
16496720223016112309575318107261.jpg

HDD Sorunsuz galiba.
Memtest86 test sonuçları da temiz çıktı...
minidump
3 gün uğraşıp bütün işlemleri ve testleri yaptıktan sonra düzelmeyen bilgisayar donanım kaynaklı mavi ekran veriyormuş.
BIOS ayarlarından ekran kartını OnBoard yaptım düzeldi.
Herkese geçmiş olsun , ufak detaylara dikkat etmek gerekir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı