Biri neden Airsoft oyuncağını satın alır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Gentoo1

Femtopat
Daha fazla  
Selam. Bana bu tarz kişiler çok komik geliyor nedense. Adam gidiyor boncuk atan silahamin 3bin Max 10 bin TL para verip boncuk atan silah aliyor. Yahu paramizin bu kadar degersiz oldugunu biliyorum ancak bunun meselesi oda degil. Yani arkadaşlar ne zevki var bunun acaba? Sizcede boncuklu oyuncak tabanca için 4-5 bin TL vermek çok pahali degil mi? Ve bazi boncuklular da bakkalda 200 TL'ye bile alabiliyorsunuz. Neden bunlari almiyorlar acaba?

Selam. Bana bu tarz kişiler çok komik geliyor nedense. Adam gidiyor boncuk atan silahamin 3bin Max 10 bin TL para verip boncuk atan silah aliyor. Yahu paramizin bu kadar degersiz oldugunu biliyorum ancak bunun meselesi oda degil. Yani arkadaşlar ne zevki var bunun acaba? Sizcede boncuklu oyuncak tabanca için 4-5 bin TL vermek çok pahali degil mi? Ve bazi boncuklular da bakkalda 200 TL'ye bile alabiliyorsunuz. Neden bunlari almiyorlar acaba?

Boncuk atan mı? Sana bir atsınlarda nevrin dönsün, Airsoft oynanan bir oyun, çok tryhard hem de, cahil konuşmuşsun biraz.

İkisi aynı kalitede değil. Bakkaldan aldığın hemen bozuluyor. Ayrıca airsoft koleksiyonu yapmak, bakmak, temizlemek, oynamak insanların hoşuna gidiyor. Beğeniyorsan uğraş beğenmiyorsan geç.

Hocam o zaman her şey önemsiz ve komik. Oyun almak, film izlemek, yürümek bile komik mesela. Ne katkısı var bize?

örnegin;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biri plastik. Çocuklar oynasın diye. Diğeri hobi edinmiş yetişkinler için. Her ay minimum 1000 TL'sini gözden çıkarıp oyun alan, işlemeli Zippo'lara 1000'lerce TL bayılan, model araba koleksiyonu yapan, zevki için ekipmanlarını customlayan birilerinden farksız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı