Biri şikayet ederse drift cezası gelir mi?

ismaileemir

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar yaklaşık 1 saat önce gerçekten trafiğe kapalı olmasa da saatte maksimum 2.3 arabanın geçeceği bir yerde bayağı drift attım sonra yetmedi. Döndüm geldim 2-3 el drift attım bayağı her taraf toz duman oldu, dikkatsizliğime insanlar varmış. Orada beni tanıyan ama sevmeyen şikayet ederlerse ceza gelir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yaklaşık 1 saat önce gerçekten trafiğe kapalı olmasa da saatte maksimum 2.3 arabanın geçeceği bir yerde bayağı drift attım sonra yetmedi. Döndüm geldim 2.3 el drift attım bayağı her taraf toz duman oldu, dikkatsizliğime insanlar varmış. Orada beni tanıyan ama sevmeyen şikayet ederlerse ceza gelir mi?

Video, fotoğraf çekilip üstüne şikayet edilirse evet.

Arkadaşlar yaklaşık 1 saat önce gerçekten trafiğe kapalı olmasa da saatte maksimum 2.3 arabanın geçeceği bir yerde bayağı drift attım sonra yetmedi. Döndüm geldim 2-3 el drift attım bayağı her taraf toz duman oldu, dikkatsizliğime insanlar varmış. Orada beni tanıyan ama sevmeyen şikayet ederlerse ceza gelir mi?

Gelme ihtimali var.

Kanıt varsa evet.

Şikayet edilmezsen halka bol bol teşekkür et, çünkü çoğu uğraşmak istemediğinden dolayı susuyor. Halkı bilinçli, hukukun üstün olduğu ülkelerde senin gibiler cezasız kalmıyor.
haklısın kanka hak hukuk falan, gel gelelim Avrupa birliğinde kaç tane ülkede drift cezası diye bi saçmalık var?

haklısın kanka hak hukuk falan, gel gelelim Avrupa birliğinde kaç tane ülkede drift cezası diye bi saçmalık var?
Konu hangi ülkelerde driftin yasak olduğu değil. Yaşadığınız ülkede böyle bir yasak varsa o yasağı delerek kaldıramazsınız, düzeltemezsiniz. Eğer bu yasağa karşı iseniz fikrinizi belirtmek için yasak olmayan fazlaca seçeneğiniz var, siyasete atılmak, bu fikri savunan siyasetçilere oy vermek gibi. Dediğimi anlamak istemiyorsanız, belli bir bölgede yapılması yasaklanmış bir eylemi veya temelli yasak olan bir eylemi dinlemeyip yapan bir kişi, size veya sevdiğiniz birine zarar verirse anlarsınız, umarım buna gerek kalmaz. Bahsettiğiniz "hak hukuk falan" ozaman işinize yarar. Ayrıca kankanız olduğumu zannetmiyorum.

Geri
Yukarı