Biri sizi öldürmeye gelirse ne yaparsınız?

İlk hamleyi yapan kazanır. İlk tekme sesiyle karambitleri kuşanıp kapı yanında pusuya yatacağım için şansım var, yapmaktan da hiç çekinmem. Özel mülküme izinsiz ve zarar vermek için giren birine merhamet edecek kadar aptal değilim, işin hukuki kısmına da daha sonra güvendiğim avukatlarımla bakarım...

Öldürmek için olmasa da geçmişte onlarca büyük kavga tecrübem var, bıçakla kesilip biçilmeye de biyolojik annem olacak şahıs sayesinde 4-5 yaşlarımdan alışkınım. Elim titremez. Bu forumdan beni çok eskiden beri tanıyan bazı arkadaşlarımın da şahit olduğu gibi 2-3 yıl kadar önce karambitlerle ilgili epey fiziksel çalışmam oldu. Onun da öncesinde kılıç (110-125 cm arası) ve uzun bıçaklarla (65-80 cm arası) yıllarca "spor aktivitesi" olarak uğraşmışlığım var.

Not: Beni gerçekte tanımayanlar ekran başından "hadi oradan" (kibarlaştırılmış hali bu) diyorlar. 🙂

Son düzenleme:
Mesela yukarı katta bilgisayar oynuyorsunuz, bir suikastçi evinizin kapısını açıyor ve bunu duyuyorsunuz. Merdivenlerden yavas yavaş çıkıyor, yukari katın kapisını tekme darbesiyle kırıyor ve yüz yüze geliyorsunuz. Ne yaparsınız?
Odamda levye var onu kullanırdım.

Mesela yukarı katta bilgisayar oynuyorsunuz, bir suikastçi evinizin kapısını açıyor ve bunu duyuyorsunuz. Merdivenlerden yavas yavaş çıkıyor, yukari katın kapisını tekme darbesiyle kırıyor ve yüz yüze geliyorsunuz. Ne yaparsınız?

Kafasına sıkarım. Ama Airsoft olduğu için işlemez.

Eski laptopu yatağa koyup çalıştırır alev makinesine dönüştürerek saldırırım

Geri
Yukarı