Birikmiş para Papara'ya gönderilir mi?

Papara da aylık ücret yok. Papara da iflas etmez rahat ol hocam. Kaç TL yatıracaksın? Ona göre kesinti yapar veya yapmaz diyeyim.
1000 lira yatıracağım hocam. Sonra ki aylarda da 100 lira olan haftalığımı aktaracağım hesabıma.
15 yaşında da vadesiz hesap açabilirsiniz. Sürekli anlaşmalı bankamatik aramak zorunda kalmazsınız.
Hocam zaten Akbank hemen evimizin arkadında. Birde okulumun yanında da var. Evimize en yakın banka Akbank.
Papara'nın iflas etmesi gibi bir durum olacağını sanmam. Zaten Papara ücret de almıyor ininal gibi. Ancak şuna dikkat edin eğer hesabınız onaylı değil ise bildiğim kadarı ile para çekme sınırı var. Bilgisayarınızı Papara'dan alacaksanız orası ayrı.
Black Kart siparişi verdim. Ay sonu gelecekmiş kart. O zaman paramı yatırmayı düşünüyorum zaten. Sözleşmeli hesap benim ki.
Papara'nın bir anda kapanıp paranızın kaybolacağını sanmıyorum yatırabilirsiniz ama Papara'nın belli para yatırma ve çekme limiti var onu da göz önünde bulundurup yapabilirsiniz.
Limitlere baktım da çok da bir sıkıntı olmuyor hocam.
Bdkk koruyor bizi merak etmeyin öyle bir şey olması imkansıza yakın.
İçim rahatladı gerçekten şu an :)
Bilmiyorum ama banka hesabına atsan daha mantıklı. Birden hesabı bloklayıp kimlik vs. isteyebiliyor. Bir iki paylaşım görmüştüm böyle.
Hocam neden bloklasın ki ? Bu arada yaşım da 15 banka hesabı alamam tahminen ? Birde bankayla falan da uğraşamam hiç :)
"Hesap bakiyeleri T.C. Merkez Bankası nezdinde açılmış hesaplarda %100 nakit karşılıkla korunur."
"Papara kanunen kullanıcı bakiyelerini işletemez, bakiyelerden faydalanamaz ve faiz elde edemez."
(link)
Banka hesabında bulundurma önerisi zaten yapılmış ama anladığım kadarıyla banka hesabınız yok. Papara hesabınızın güvenliğinize dikkat ettiğiniz sürece (şifrenizi başka yerlere girmemek gibi) paranıza bir şey olma ihtimali neredeyse yok.
Hocam yalnızca uygulamaya girerken parola istiyor. Touch ID etkinleştiremiyorum. Birde uygulamaya girmeden önce de şifre sorsun istiyorum da o nasıl olabilir ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı