Kredi kartından Papara'ya para gönderilir mi?

ErenBcn

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Papara'ya kredi kartından para göndermek için Papara hesabındaki isimle kredi kartındaki isim aynı olması gerekiyormuş. Ben babamdan kendime para göndermek istiyorum. Babamın adına dijital kart açıp oraya yükleyip daha sonra oradan kendime atabilir miyim? Ve babamın adına dijital kart açmak sıkıntı oluşturur mu?

Merhaba. Papara'ya kredi kartından para göndermek için Papara hesabındaki isimle kredi kartındaki isim aynı olması gerekiyormuş. Ben babamdan kendime para göndermek istiyorum. Babamın adına dijital kart açıp oraya yükleyip daha sonra oradan kendime atabilir miyim? Ve babamın adına dijital kart açmak sıkıntı oluşturur mu?

Babanin kimlik numarasi babana ait telefon numarasi isterler ve elbette bunun için uğraşmaniza gerek yok 18 yaş altı küçükseniz aile ile Ziraat Bankası'na gidip Bankkart cikartin kendi adınıza Papara'ya para yollayabilirsiniz.

Babanin kimlik numarasi babana ait telefon numarasi isterler ve elbette bunun için uğraşmaniza gerek yok 18 yaş altı küçükseniz aile ile Ziraat Bankası'na gidip Bankkart cikartin kendi adınıza Papara'ya para yollayabilirsiniz.
Yarın arkadaşımla bayram için kıyafet almaya gitmeyi düşünüyordum ailem 18 yaş altı kredi kartı kullanamıyor, yasak dediği için böyle yapayım diye düşündüm. Kart çıkarttıracak zamanım yok.

Hocam her gün yapıyorum. Çok basit bir işlem. Para yatır seçeneğine tıklayın ve Kredi Kartı/Banka Kartı ile yatır seçeneğine tıklayın. Yatırmak istediğiniz miktarı girin. Ve bir siteden alışveriş yapıyormuşçasına kart bilgilerinizi oraya yazın. Kartınızdan yazdığınız miktarda para çekilip sizin kartınıza aktarılacaktır. %2 komisyon alır. Herhangi bir isim zorunluluğu da yok. İsim zorunluluğu olayı EFT yapıldığında devreye girer.

Yarın arkadaşımla bayram için kıyafet almaya gitmeyi düşünüyordum ailem 18 yaş altı kredi kartı kullanamıyor, yasak dediği için böyle yapayım diye düşündüm. Kart çıkarttıracak zamanım yok.

O zaman ininal kullanin kime adina ait olduğunu umurunda değil ininali para yollarken açıklamaya ininal hesap nonuz yazin yeter zaten ininal para EFT isleminde sana söylüyor böyle yap diye.

Hocam her gün yapıyorum. Çok basit bir işlem. Para yatır seçeneğine tıklayın ve Kredi Kartı/Banka Kartı ile yatır seçeneğine tıklayın. Yatırmak istediğiniz miktarı girin. Ve bir siteden alışveriş yapıyormuşçasına kart bilgilerinizi oraya yazın. Kartınızdan yazdığınız miktarda para çekilip sizin kartınıza aktarılacaktır. %2 komisyon alır. Herhangi bir isim zorunluluğu da yok. İsim zorunluluğu olayı EFT yapıldığında devreye girer.
Hocam 1-2 ay öncesinde denediğimde olmamıştı. Tekrar deneyebilirim ama.

O zaman ininal kullanin kime adina ait olduğunu umurunda değil ininali para yollarken ininal hesap nonuz yazin yeter.
İninal kullanmak gerçekten bir eziyet. Ayrıca Papara ile İninal arasındaki farkları saymaya yeltenmiyorum bile. Biraz araştırmayla Papara veya Toslanın İninal ile yan yana koyulamayacağını fark edebilirsiniz.

Hocam 1-2 ay öncesinde denediğimde olmamıştı. Tekrar deneyebilirim ama.
Hocam nasıl olmadı bilmiyorum. Ben 2 aydır bu sistemi kullanıyorum. Ne zaman yemek yemek istesem ve param olmasa hemen kayıt ettiğim abimin kartından para çekerim. Gayet yararlı bir şey, tabi şu %2 komisyon olmasa...
Papara Tosla kimliginize gore para EFT yapıyor bir ininal yapmıyor.
Dediğinizi biliyorum. Ama İninal ile Papara ve Tosla kıyaslanamayacak seviyelerde.
Komisyon oranları olsun, cashback kampanyaları olsun. Bu 2 firma İninal'ın çok ilerisinde.

Geri
Yukarı