Birine Karşı Garip Duygular Hissetmek

Makaleler
2
Daha fazla  
Şöyle bir durum:
Kızı hem sevimli buluyorum gördükçe içim ısınıyor, ama yaptığı hareketler garip ve tiksindirici geliyor. Sürekli düşünüyorum. Rüyalarıma giriyor. Nedendir bilmem sürekli aklımdan çıkmıyor. Leyla ile Mecnun'daki gibi oldum resmen. Bunun bir açıklaması var mı ? Aslında baya kafa bir dost olabilir ama yanına yaklaşmaya çekiniyorum. 2-3 ay önce böyle bir şey yoktu aslında. Ne olduysa bir şey oldu da ilgim oluştu... Ne yapmamı önerirsiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle utangacliginizi yenmeniz gerekecek o zaman. Aynanin karsisinda bu kiza nasil acilacaginizin provasini yapmakla baslayabilirsiniz. Eger aynadaki size siz inanirsiniz, karsinizdaki kiz hayli hayli inanir.

Eger olursa ilk kez sevgilin olacak, bunun heyecanini hissetmeye yavas yavas basla. :)

Sevmeyin hocam notlara yansır kafanız hep dağınık olur çıkana yada çıkıp ayrılana kadarda bu durum geçmez. Tavsiyem şudur daha fazla bağlanmadan aranıza mesafe koyun yada işi 2 haftadan fazla uzatmayın arkadaş mısınız sevgili mi bunu kararlaştırın sonrası ızdırap olur.

Öncelikle utangacliginizi yenmeniz gerekecek o zaman. Aynanin karsisinda bu kiza nasil acilacaginizin provasini yapmakla baslayabilirsiniz. Eger aynadaki size siz inanirsiniz, karsinizdaki kiz hayli hayli inanir.

Eger olursa ilk kez sevgilin olacak, bunun heyecanini hissetmeye yavas yavas basla. :)
Hocam zaten kızın sevgilisi var. Ama aynı sınıfta olduğumuzdan biliyorum atlet gibi değiştiriyor sürekli. Aşk gibi değilde sadece içim ısınıyor sanırım.

Sevmeyin hocam notlara yansır kafanız hep dağınık olur çıkana yada çıkıp ayrılana kadarda bu durum geçmez. Tavsiyem şudur daha fazla bağlanmadan aranıza mesafe koyun yada işi 2 haftadan fazla uzatmayın arkadaş mısınız sevgili mi bunu kararlaştırın sonrası ızdırap olur.
Hocam her Allah`ın günü 2-3 saat LoL oynayıp çok rahat anlıyorum dersleri. İnsanlar ``Sen çok mu çalışkansın`` diye sorduğunda tek verebildiğim cevap ``Hayır pek çalışmam ben`` oluyor. İlk on maç yükü de var aynı zamanda.

Konu milattan önce fakat dünyada 8 milyar insan var bunların en az 7 milyarı bir kız ile erkeğin birbirine aşık olması ve evlenmesiyle oluştu. Söyleyebilirsiniz tabi yaşıyorsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı