Birinin beni rehberine kaydettiğini nasıl anlarım?

Makaleler
2
Bir kız var. Beni rehberine kayıt edip etmediğini anlamak istiyorum. WhatsApp üzerinde profil ve altta yazan hakkında kısmı çıkmıyor. Eskiden durumuma bakıyordu şimdi ise bakmıyor. Atılan mesajdan filan beni kayıt edip etmediğini anlayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ona bir mesaj at, sonra "WhatsApp'a güncelleme gelmiş, uygulama sende nasıl görünüyor?" diye sor ve ekran görüntüsü iste.
Daha önce hiç mesajlaşmadık. Beni kaydetti ise yürümeyi düşünüyorum. İlk mesaj için fazla garip olur.

Önceden profil fotoğrafını falan görebiliyor muydun peki ?
Şuan görünmüyor ise ya engellemiştir ya da numaranı silmiştir.

Hocam 1 2 seçenek mevcut sizin Durumunuz'da
Ya tamamen engel atıldı.
ya da gizlilik ayarları kısmından sadece "kişilerim" seçeneğini seçti tüm profil ayarlarını.
Eğer mümkünse başka bir numara üzerinden bakmayı deneyin profile.
Herkese açık olan bir bilgiyi başka numara üzerinden görebiliyor iseniz ve kendi numarazın'da göremiyorsanız geçmiş olsun.

Hocam 1 2 seçenek mevcut sizin Durumunuz'da
Ya tamamen engel atıldı.
ya da gizlilik ayarları kısmından sadece "kişilerim" seçeneğini seçti tüm profil ayarlarını.
Eğer mümkünse başka bir numara üzerinden bakmayı deneyin profile.
Herkese açık olan bir bilgiyi başka numara üzerinden görebiliyor iseniz ve kendi numarazın'da göremiyorsanız geçmiş olsun.
Sağolun hocam ya tarih yazacam ya tarih olacam arkadaşım üzerinden deneyeceğim.Umarım bana özel birşey değildir, 🥺

Geri
Yukarı