Birisi beni arıyor

Benide bütün afrika ve orta amerika ülkerinden arıyorlar yıllardır.Bir kere çaldırıp kapatıyorlar.Eğer o an denk gelirsem açıyorum yabancı bir kadın erotik bir ses tonu ile bir kaç kelime söyleyip kapatıyor.Geri aramam için çabalıyor ama boşa çabaladıklarını bilmiyorlar.Hattım faturalı değil dk olarak paket yapıyorum yani geri arayamıyorum :)

Benide bütün afrika ve orta amerika ülkerinden arıyorlar yıllardır.Bir kere çaldırıp kapatıyorlar.Eğer o an denk gelirsem açıyorum yabancı bir kadın erotik bir ses tonu ile bir kaç kelime söyleyip kapatıyor.Geri aramam için çabalıyor ama boşa çabaladıklarını bilmiyor.Hattım faturalı değil dk olarak paket yapıyorum yani geri arayamıyorum :)
Aramayın zaten yurtdışı için para kesiyorlar.

Benide bütün afrika ve orta amerika ülkerinden arıyorlar yıllardır.Bir kere çaldırıp kapatıyorlar.Eğer o an denk gelirsem açıyorum yabancı bir kadın erotik bir ses tonu ile bir kaç kelime söyleyip kapatıyor.Geri aramam için çabalıyor ama boşa çabaladıklarını bilmiyor.Hattım faturalı değil dk olarak paket yapıyorum yani geri arayamıyorum :)
Oraları boşver beni Papua Yeni Gine'den aradılar. 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı