Birisi Hotmail hesabıma erişmeye çalışıyor

Eşitlemeden kastınız nedir? Hiçbir şey yapamaz anca girmeye çalışır. Bir sure sonra sıkılır birakir zaten ama maili sil misiniz zaten.

Maili silseniz bile başka maile geçirilmeyen mail verileri kalmaya devam eder her şeyi geçirdiğinize emin olun.

Size tavsiyem abuk subuk sitelerde mail forwarder kullanın, Firefox relay eklentisi ile kendi mailimi vermeden bir mail adresi açıyor, o maile gelenler benim orijinal mailime geliyor ama ben kimseye orijinal mailimi vermiyorum. Bunun gibi bir eklenti işinizi görür.

Hocam silmedim çünkü daha Facebook'u geçiremedim. Zamanında öbür mailim ile facebooka öylesine kayıt olmuşum. Onu protonmailden boş bir hesaba geçirecektim ama sorun falan çıktı ben de direk yan Facebook hesabını sil dedim 27 gün bekledikten sonra ana Facebook hesabını öbür maile geçireceğim.
Eşitlemenin ne olduğunu ben de anlamadım. Adam bunu deneyip duruyor. Sanki başarılı olacak ta Facebook'tan bütün sülaleme link atacak benim başım yanacak gibi bir korkuyla yaşıyorum bu aralar

1656862235731.png

Hocam silmedim çünkü daha Facebook'u geçiremedim. Zamanında öbür mailim ile facebooka öylesine kayıt olmuşum. Onu protonmailden boş bir hesaba geçirecektim ama sorun falan çıktı ben de direk yan Facebook hesabını sil dedim 27 gün bekledikten sonra ana Facebook hesabını öbür maile geçireceğim.
Eşitlemenin ne olduğunu ben de anlamadım. Adam bunu deneyip duruyor. Sanki başarılı olacak ta Facebook'tan bütün sülaleme link atacak benim başım yanacak gibi bir korkuyla yaşıyorum bu aralar.

Eki Görüntüle 1439877

Girilen IP adresleri VPN veya proxy değil. Adam hiçbir önlem almadan girmeye çalışıyor, veya tek kişi değil ekip şeklinde girmeye çalışıyorlar.
En azından tek mi yoksa birçok kişimi hesabınızla uğraşıp uğraşmadığını anlamamız için başka giriş aktivitelerini gösteren bir fotoğraf atar mısınız? User-agent veya platform diye bir şey gösterir birçoğu. Bunların hepsi aynımı yoksa farklı farklımı bir bakın isterseniz.

Şu anda bir şey olmaz demekten başka bir şey yapamıyorum maalesef ama rahat olun bir şey yapamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı