Birisi isteğimiz dışında bilgisayarımıza bağlanabilir mi?

Daha önce kesinlikle KMS kullanılmış olmalı belki de sizden önceki kişi kullanmıştır.
yok kullanılmadı
Daha önce kesinlikle KMS kullanılmış olmalı belki de sizden önceki kişi kullanmıştır.
kendimce bir çözüm ürettim caps lock tuşu 2 gündür çıkık discordda mikrafon tuş atamalarınıda kaldırdım 2 gündür kapanmıyor veya açılmıyor hiç bişi galiba benimle alakalı olabilir

malwarebytes orijinal windows dosyalarını kms dosyası gibi algılamış olabilir mi ( 4 tane dosya buldu dosya konumlarına vs tek tek baktım orijinal windows dosyalarıydı.)

Son düzenleme:
Yok kullanılmadı.

Kendimce bir çözüm ürettim Caps Lock tuşu 2 gündür çıkık Discord'da mikrofon tuş atamalarınıda kaldırdım 2 gündür kapanmıyor veya açılmıyor hiçbir şey galiba benimle alakalı olabilir.

Malwarebytes orijinal Windows dosyalarını KMS dosyası gibi algılamış olabilir mi ( 4 tane dosya buldu dosya konumlarına vs tek tek baktım orijinal Windows dosyalarıydı.)

Orijinal olmayabilirler KMS orijinal gibi gözüküyor olabilir ama orijinali kapanalı oldu bayağı. Madem eminsiniz kullanılmadığından ve sizden kaynaklı olduğunu düşünüyorsunuz o zaman çözüldü galiba.

Normalin dışında bir şey fark ederseniz buraya ya da yeni konuya yazarsınız.

Orijinal olmayabilirler KMS orijinal gibi gözüküyor olabilir ama orijinali kapanalı oldu bayağı. Madem eminsiniz kullanılmadığından ve sizden kaynaklı olduğunu düşünüyorsunuz o zaman çözüldü galiba.

Normalin dışında bir şey fark ederseniz buraya ya da yeni konuya yazarsınız.
son olarak dosyalarıda yazayım size. bulduğu dosyalar oppsvc.exe ve sppextcomobj.exe nedir bunlar bilginiz var mı?

Geri
Yukarı