Birisi LoL hesabıma girmiş

MonsterEFE

Kilopat
Daha fazla  
Dün öğlen arkadaşlarımla oyun oynadık, daha sonra ben çıktım ve bir daha hiç girmedim. Dün akşam birisi hesabıma girip tüm arkadaşlarımı çıkartmış, mavi özlerimi ve ebedi kostüm kristallerimi harcamış.

Hesabımın şifresini değiştirdim fakat harcanan kostüm kristalleri değerliydi. Bunların bana geri verilmesi mümkün mü? Hesabıma giren kişi oyun oynamamış, sadece özlerimi vs. harcamış.

Hesabını bir arkadaşınla şifreni vs paylaştın mı? Veya akrabalarından birine. Bunların sana geri verilmesi düşük Riot bu konularda çok ciddi. hesabını başka biriyle paylaştığını anlarsa perma ban olası

Dün öğlen arkadaşlarımla oyun oynadık, daha sonra ben çıktım ve bir daha hiç girmedim. Dün akşam birisi hesabıma girip tüm arkadaşlarımı çıkartmış, mavi özlerimi ve ebedi kostüm kristallerimi harcamış.

Hesabımın şifresini değiştirdim fakat harcanan kostüm kristalleri değerliydi. Bunların bana geri verilmesi mümkün mü? Hesabıma giren kişi oyun oynamamış, sadece özlerimi vs. harcamış.
Destek bu tür olaylarda bize güvenliği daha sık tutmamız gerektiğini söylüyorlar ve maalesef harcanan oyun içi para birimi iade edilemiyor. İsminizi değiştirdiyse sadece onu düzeltebilirsiniz.

Hesabını bir arkadaşınla şifreni vs paylaştın mı? Veya akrabalarından birine. Bunların sana geri verilmesi düşük Riot bu konularda çok ciddi. Hesabını başka biriyle paylaştığını anlarsa perma ban olası.

Çok düşük değil sıfır. Bunu art niyetli olarak kullananlar olacaktır. İade etmek istediği kostüm için hesabım çalındı, çalan kişi yaptı deyip herkes bu şekilde geri isteyebilir.

Benim akrabama da oldu girdiğinde bir gruptaydı ve herkesin adı bir eski ateist Ti Allah (c.c) düşmanı idi(araştırdığımızda) bayağı kasmışlar isim kartı alacak para bile kasmışlar :D

Hesabını bir arkadaşınla şifreni vs paylaştın mı? Veya akrabalarından birine. Bunların sana geri verilmesi düşük Riot bu konularda çok ciddi. Hesabını başka biriyle paylaştığını anlarsa perma ban olası.

Hayır paylaşmadım kimseyle. Tek şüphelendiğim konu kardeşim geçen günlerde GTA 5 için Cheat Engine yüklemişti acaba indirirken keylogger yemiş olabilir miyim?
Ayrıca adam benim arkadaşlarımı silip kendi arkadaşını eklemiş. Ona yazdım kimsiniz vs. diye bakalım cevap verecek mi?
Evet hesabımı çalan kişiyle iletişime geçtim hesap bilgilerim internette paylaşılmış. Büyük ihtimal kardeşimin indirdiği Cheat Engine yüzünden virüs bulaştı ve çoğu hesabım çalındı. Şu an teker teker hesaplarımı kurtarmaya çalışıyorum. Malwarebytes ile 10 virüsü sildim başka önerdiğiniz bir program var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı