LoL Random hesap çalıntı mıdır?

Benim arkadaşımda almıştı 20 TL'ye satan kişi çalmış hesabı ve hesabın sahibi girip duruyordu. Aynı şey size de olur hesaba şimdilik girmiyorlardır ama sonrada girerler E postayı iste adamdan değiştir sonra. Hesabın şifreyi de değiştirirsin olur biter ama E postayı vereceğini sanmıyorum adamın.

Ben bayağı eskiden almıştım 4 5 yıl oldu hala elimde hesap ama özendirme değildir.

Sen e-posta bilgisiyle almışsındır. Epostayı değişir veya sahip olursan hesap senin oluyor zaten ama benim arkadaş almıştı 20 TL'ye almıştı gelen geçen giriyordu satan kişiye söyledi ver epostayı diye adam vermemişti.

Sen e-posta bilgisiyle almışsındır. Epostayı değişir veya sahip olursan hesap senin oluyor zaten ama benim arkadaş almıştı 20 TL'ye almıştı gelen geçen giriyordu satan kişiye söyledi ver epostayı diye adam vermemişti.

Satıcının iyi olduğunu biliyorum o konuda sorun yapmıyor. Arkadaşımın hesabında olunca değiştirmişti hesabı. Ancak çalıntı olması üzmedi değil. Sahibini bulursam teslim edeceğim.

Satıcının iyi olduğunu biliyorum o konuda sorun yapmıyor. Arkadaşımın hesabında olunca değiştirmişti hesabı. Ancak çalıntı olması üzmedi değil. Sahibini bulursam teslim edeceğim.

Ellerinde zaten çok hesap oluyor sahibinin e-posta zaten uçmuştur bile yoksa adam zaten şifreyi değişip 2 aşamalı girişi açardı.

Geri
Yukarı