Birkaç kez format atarken USB içindeki dosyalar silinmeli mi?

Corde Lio

Hectopat
Merhaba ben format atıp Windows 11'e geçeceğim fakat önceden de aynı USB'den format attığım için USB türü ISO şu an ve içinde bu dosyalar var Windows 11 dosyasını Rufus'a atıp yükle desem bunları kendi siler mi veya ben Rufus'da bu işlemi yapmadan önce bu dosyaların hepsini sileyim mi?
resim_2021-12-07_212256.png
resim_2021-12-07_212327.png

Merhaba ben format atıp Windows 11'e geçeceğim fakat önceden de aynı USB'den format attığım için USB türü ISO şu an ve içinde bu dosyalar var Windows 11 dosyasını Rufus'a atıp yükle desem bunları kendi siler mi veya ben Rufus'da bu işlemi yapmadan önce bu dosyaların hepsini sileyim mi?Eki Görüntüle 1236153Eki Görüntüle 1236154

Agam Rufus zaten yazarken siliyor dosyaları diye biliyorum ama sen yine de sağ tıkla biçimlendir de sonra Rufus'la yazdır.

Merhaba ben format atıp Windows 11'e geçeceğim fakat önceden de aynı USB'den format attığım için USB türü ISO şu an ve içinde bu dosyalar var Windows 11 dosyasını Rufus'a atıp yükle desem bunları kendi siler mi veya ben Rufus'da bu işlemi yapmadan önce bu dosyaların hepsini sileyim mi?Eki Görüntüle 1236153Eki Görüntüle 1236154
Fark etmez yeter ki ISO'nun yüklenebileceği kapasitede bellek olsun rufus gibi yazılımlar belleği biçimlendirip öyle işlem yapıyor ama isterseniz biçimlendirebilirsiniz.

Geri
Yukarı