Birlikte oynanabilen oyun önerisi

AreYouOkey

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Evet, ekiple veya 2 kişilik oynamalik oyun önerisi yaparsanız sevinirim. İlla hayatta kalma kurulma gelişme de olmasına gerek yok. Beraber eğlenebilecegimiz bir şey olursa onu da yazin. Şu ana kadar oynadiklarimiz bunlar:

Rust (Hala oynuyoruz)
Raft
The Forest
Astroneer ( Gayet güzeldi)
Minecraft (Canımız sıkıldı bir el atalım dedik :D)
FarCry 5
Away Out
Borderlands 1-2
Don't Strave Together

Hikaye tarzı oyunlar veya hayatta kalma tarzindakiler tek başıma çok sarmiyor nedense ama böyle CO-OP veya işin içine katılan başka oyuncular gelince gayet keyifli oluyor.

Genelde competitive tarzı oynarız. Arada sıkılınca üstteki gibi şeyler deniyoruz. Competitive olarak genel oynadiklarimiz (oynadığımız oyunların çoğunluğunu oluşturuyor):

CS:GO
R6S
PUBG

Kendim arayarak çok bir şey bulamadım. Dedim bir de buraya başvurayım. Güzel bir şeyler çıkmasını bekliyorum. Ücretli veya ücretsiz oyun onerebilirsiniz. Ücretliler abartılı olmadığı sürece sorun yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Saints Row serisi CO-OP'da aşırı zevkli. Tüm oyunları kuzenimle bitirdik. Singleplayer vs. modlara girmedim bile doyurucu yeterince Saints Row. Tavsiyem, Saints Row 3 ve Saints Row: Gat out of Hell olacaktır.

Dying Light yok listede çok şey kaybedersiniz oynamazsanız birde the following dlc'sini alın öf öf öf tadından yenmez.
Evet, sen deyince farkettim Dying Light'i eş geçmişiz. Bunuda ekledim listeme.
Saints Row serisi CO-OP'da aşırı zevkli. Tüm oyunları kuzenimle bitirdik. Singleplayer vs. modlara girmedim bile doyurucu yeterince Saints Row. Tavsiyem, Saints Row 3 ve Saints Row: Gat out of Hell olacaktır.
Bunada bakacağım.

Evet, ekiple veya 2 kişilik oynamalik oyun önerisi yaparsanız sevinirim. İlla hayatta kalma kurulma gelişme de olmasına gerek yok. Beraber eğlenebilecegimiz bir şey olursa onu da yazin. Şu ana kadar oynadiklarimiz bunlar:

Rust (Hala oynuyoruz)
Raft
The Forest
Astroneer ( Gayet güzeldi)
Minecraft (Canımız sıkıldı bir el atalım dedik :D)
FarCry 5
Away Out
Borderlands 1-2
Don't Strave Together

Hikaye tarzı oyunlar veya hayatta kalma tarzindakiler tek başıma çok sarmiyor nedense ama böyle CO-OP veya işin içine katılan başka oyuncular gelince gayet keyifli oluyor.

Genelde competitive tarzı oynarız. Arada sıkılınca üstteki gibi şeyler deniyoruz. Competitive olarak genel oynadiklarimiz (oynadığımız oyunların çoğunluğunu oluşturuyor):

CS:GO
R6S
PUBG

Kendim arayarak çok bir şey bulamadım. Dedim bir de buraya başvurayım. Güzel bir şeyler çıkmasını bekliyorum. Ücretli veya ücretsiz oyun onerebilirsiniz. Ücretliler abartılı olmadığı sürece sorun yok.
Destiny 2 olabilir.

Bu konuda Destiny 2 oldukça başarılı. Türkiye'de oldukça aktif bir şekilde oynanıyor, birçok Türk klanı var, birlikte oynama hissi son derece güzel. Yeni başlayanlar için biraz karmaşık gelse de öğrenmeye başladıkça oyuna kapılıyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı