Bisiklet Çeşitleri

Maalesef ki ülkedeki ekonomik yükselmeden dolayı 1200 TL bandında istediğinizi verecek bir bisiklet yok istediğiniz türdeki bisikletten almak istiyorsanız bütçenizi en az 1000 TL daha arttırmalısınız.

Anladım hocam yapacağım bir şey yok :(
Hocam bende rmc bikeın bir bisikleti var eski biraz şu an piyasada yok maksimum ne kadar eder attığınıza benzer göbeği atmıyor belki onu satarsam alırım.

Maalesef ki ülkedeki ekonomik yükselmeden dolayı 1200 TL bandında istediğinizi verecek bir bisiklet yok istediğiniz türdeki bisikletten almak istiyorsanız bütçenizi en az 1000 TL daha arttırmalısınız.
Hocam bende rmc bikeın bir bisikleti var eski biraz şu an piyasada yok maksimum ne kadar eder attığınıza benzer göbeği atmıyor belki onu satarsam alırım.

Elinize sağlık. Ben de bir yol bisikletçisiyim ve Türkiye'de cidden zorluklar çekiyorum. İnsanların bize uzaylı gibi davranmasından tutun araçların bizi sanki bir taşıtmışız gibi görmemesine kadar.

Ülkemizde bir de dağ bisikleti kültürü var. Sebebini hala anlamadığım şekilde insanlar şehir içinde dağ bisikleti kullanıyorlar. Şehir bisikletlerinin amacını hala çözememiş bir halkımız var sanırım.

Türkiye'de bisiklet sürmek cidden zor bir iş. Yoldan rastgele geçen bir adam kaskıma vuruyor. Sonrada "acıyor mu?" diyor. Yok kafamda titanyum taşıyorum, kurşun bile geçirmez ayıp ettin.

Yeni konular

Geri
Yukarı