Bisiklet elektrikliye nasıl çevirilir?

umuskaal

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen3 7320U
8Gbram
256gb Depolama
AMD Radeon Grapich 512mbvram
Arkadaşlar yeni bisiklet aldım. Bunu elektrikliye cevirmem lazım. Yani detaylı anlatan bir video ve tüm eşyaları gereksinimleri nereden temin edebilirim? Pek fazla alet edevatım yok ona göre bir şey söylerseniz sevinirim.

Arkadaşlar yeni bisiklet aldım. Bunu elektrikliye cevirmem lazım. Yani detaylı anlatan bir video ve tüm eşyaları gereksinimleri nereden temin edebilirim? Pek fazla alet edevatım yok ona göre bir şey söylerseniz sevinirim.

Bunun için setler var watt miktarına göre fiyatları değişiyor. İnternette elektrikli bisiklet kiti olarak bulabilirsin.

YouTube'da pillibisiklet diye aratabilirsin. Hazır dönüşüm kitleri vs. var. Fakat saçma denecek kadar pahalılar.

Vallahi hocam sağ olun hani kaç basar bunlar ilk kez yenj gördüm bu değişim kitini vs ama.

Bunun için setler var watt miktarına göre fiyatları değişiyor. İnternette elektrikli bisiklet kiti olarak bulabilirsin.

Bakacağım.

En ucuz kit bunlar. Pillibisiklet'in kitleri vs. aşırı fahiş zaten.

Daha demin arkadaşın attığı kitler ne işe yarıyor hocam Amazon.com.tr

En ucuz kit bunlar. Pillibisiklet'in kitleri vs. aşırı fahiş zaten.

Pardon ben buna pahalı demedim 3000TL olana digerleri 40.000TL onlara dedimde bu 3000-5000TL'ye attığınız lunktekini alsam ise yararmi yani pedalı ben ceviriyorum o motorda örnek verigorum 5km -10km destekmi vefiyor hızlanmaya.

Daha demin arkadaşın attığı kitler ne işe yarıyor hocam Amazon.com.tr

Pardon ben buna pahalı demedim 3000TL olana digerleri 40.000TL onlara dedimde bu 3000-5000TL'ye attığınız lunktekini alsam ise yararmi yani pedalı ben ceviriyorum o motorda örnek verigorum 5km -10km destekmi vefiyor hızlanmaya.
Azami hızı 25-30Km/h falan bu motorların, kilolu biriyseniz yokuşta kalabilirsiniz. Aynı fiyata 50 veya 70cc'lik motor kiti alırsanız daha fazla performans alırsınız.

Azami hızı 25-30Km/h falan bu motorların, kilolu biriyseniz yokuşta kalabilirsiniz. Aynı fiyata 50 veya 70CC'lik motor kiti alırsanız daha fazla performans alırsınız.

Yok hocam kilolu değilim yani baktım internete Volta vsm falan ikinci el 10.000-15.000 daha mantıklı gibime geldi benim şahsen ondan alayım en iyisi.

Geri
Yukarı