Bisiklet farı önerisi

Ldn9118a

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, bisikletim için gece saatlerinde önümü görmemi sağlayacak ucuz bir far lazım. 50-100 TL arası farlar işimi görür mü? USB'li olup olmamasının ne gibi avantajı var bilmiyorum, onu da açıklarsanız sevinirim.

USB olan sürekli şarj ederek kullanabiliyorsun.

Almışken ön/arka set al.

Şehirler arası turlara çıkmayacaksan işini görür.
Teşekkürler, güzel gibi görünüyor. Yakın bir zamanda şehir dışına çıkacağımı düşünmüyorum. Bundan başka bildiğiniz varsa birkaç tane daha atabilir misiniz?

Teşekkürler, güzel gibi görünüyor. Yakın bir zamanda şehir dışına çıkacağımı düşünmüyorum. Bundan başka bildiğiniz varsa birkaç tane daha atabilir misiniz?

Bu bütçedekilerin hepsi aynı olur zaten. Aynı ürünün farklı marka basılmış halleri. Genelde 150 TL civarına satılıyor bu 120 TL. Aynı seti(farklı marka da olabilir) daha ucuza bulabilirsen onu al. Ben bulamadım.

Arka aydınlatman yoksa kesin bunu al. Çünkü senin başkalarını görmenden ziyade özellikle araba sürücülerinin seni görebilmesi çok daha önemli.

117.5'e varmış.

Bu bütçedekilerin hepsi aynı olur zaten. Aynı ürünün farklı marka basılmış halleri. Genelde 150 TL civarına satılıyor bu 120 TL. Aynı seti(farklı marka da olabilir) daha ucuza bulabilirsen onu al. Ben bulamadım.

Arka aydınlatman yoksa kesin bunu al. Çünkü senin başkalarını görmenden ziyade özellikle araba sürücülerinin seni görebilmesi çok daha önemli.

117.5'e varmış.

Far parlaklığı aydınlatma için yeterli olur değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı