Bisiklet gönderme ücreti kaç TL tutar?

Emirhan Enes

Hectopat
Arkadaşlar selam. Ben internetten bisiklet buldum onu satın almak istiyorum fakat satıcı farklı şehirde ve bana yakın degil. Ben gebzede oturuyorum satıcı ise Malatya Darende'de oturuyor. Ben bunu herhangi bir kargo ile karşı odemeli bir şekilde göndermek istesem kaç TL'ye patlar? Bisiklet 28 jant 57 kadro yol bisikleti orijinal kutusu ile gonderilecek. Daha ucuza nasıl halledebiliriz. Benim aklımda soyle bir yontem vardı o buralarda oturan akrabasına otobus ile gonderecekti bende oradan alacaktım ama en yakın akrabası bile 100 km uzaklıkta yani karşı odemeli kargo ile gondersem ne kadar tutar? Lütfen fiyat hesaplama sitelerinin linkini atmayın kutu ölçülerini bilmiyorum. Not: Bisiklet 10 kilo.

Arkadaşlar selam. Ben internetten bisiklet buldum onu satın almak istiyorum fakat satıcı farklı şehirde ve bana yakın degil. Ben gebzede oturuyorum satıcı ise Malatya Darende'de oturuyor. Ben bunu herhangi bir kargo ile karşı odemeli bir şekilde göndermek istesem kaç TL'ye patlar? Bisiklet 28 jant 57 kadro yol bisikleti orijinal kutusu ile gonderilecek. Daha ucuza nasıl halledebiliriz. Benim aklımda soyle bir yontem vardı o buralarda oturan akrabasına otobus ile gonderecekti bende oradan alacaktım ama en yakın akrabası bile 100 km uzaklıkta yani karşı odemeli kargo ile gondersem ne kadar tutar? Lütfen fiyat hesaplama sitelerinin linkini atmayın kutu ölçülerini bilmiyorum. Not: Bisiklet 10 kilo.

Hocam bence 60 TL var.

Arkadaşlar selam. Ben internetten bisiklet buldum onu satın almak istiyorum fakat satıcı farklı şehirde ve bana yakın degil. Ben gebzede oturuyorum satıcı ise Malatya Darende'de oturuyor. Ben bunu herhangi bir kargo ile karşı odemeli bir şekilde göndermek istesem kaç TL'ye patlar? Bisiklet 28 jant 57 kadro yol bisikleti orijinal kutusu ile gonderilecek. Daha ucuza nasıl halledebiliriz. Benim aklımda soyle bir yontem vardı o buralarda oturan akrabasına otobus ile gonderecekti bende oradan alacaktım ama en yakın akrabası bile 100 km uzaklıkta yani karşı odemeli kargo ile gondersem ne kadar tutar?

Hocam bence 60 TL var.
Keşke 60 tl tutsa ama hiç zannetmiyorum.
RAM göndermem 32 TL tuttu. Çok tutar.
Teşekkür ederim yorum için

Yeni konular

Geri
Yukarı