Bisiklet için kilit önerisi

vorqxz

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Yeni bir bisiklet aldım. Bisikleti alalı 2 hafta oldu ve haftanın 3-4 günü bisiklet sürmeye çıkıyorum. Bisiklet sürmeye çıktığım zamanlarda fazla duruyorum. Ya yemek yiyorum ya da herhangi bir şeyler almaya gidiyorum. Bisikleti bağlayabilecek bir kilidim var fakat kilit çok kötü herhangi bir bıçak ile sökülecek bir şey. Yeni bir kilit alacağım. Hafif sağlam bir yere gittiğimde ağırlık çıkartmayacak bir kilit arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum. Bütçem 320TL.

Merhaba. Yeni bir bisiklet aldım. Bisikleti alalı 2 hafta oldu ve haftanın 3-4 günü bisiklet sürmeye çıkıyorum. Bisiklet sürmeye çıktığım zamanlarda fazla duruyorum. Ya yemek yiyorum ya da herhangi bir şeyler almaya gidiyorum. Bisikleti bağlayabilecek bir kilidim var fakat kilit çok kötü herhangi bir bıçak ile sökülecek bir şey. Yeni bir kilit alacağım. Hafif sağlam bir yere gittiğimde ağırlık çıkartmayacak bir kilit arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum. Bütçem 320TL.

Ben bisikletimi eve çıkartıyorum üstüne binmesinler diye

Kalın bi zincir bulun sağdan soldan dışına hortum felan geçirebilirsiniz bişeyler bitane asma kilit alın yıldızlı olanlartercih edebilirsiniz daha zor açılır

Direkt zincir tercih edilebilir. 320 TL'ye bıçakla sökülmeyecek bir parça yok çünkü.
Hocam şunu almayı düşünüyorum https://www.hepsiburada.com/zincir-...nahtarli-p-HBV000007GYQ6?magaza=GüneyBisiklet . Bisiklet sürerken ağırlık çıkarır mı ? Zincir ağır diyorlar çünkü.

Onguard bu işi sağlam yapıyor bakabilirsiniz. Markasız saçma sapan tel örgülerden almayın.

Hocam bütçem yetmiyor onguard için. Sizin bildiğiniz 300 TL civarlarında onguard kilidi varsa atarsanız sevinirim.

Ben bisikletimi eve çıkartıyorum üstüne binmesinler diye
Bisikleti koymak için evde pek yer yok hocam.

Son düzenleme:
Hocam şunu almayı düşünüyorum https://www.hepsiburada.com/zincir-kilit-6-x1200-knt-zhongli-anahtarli-p-HBV000007GYQ6?magaza=GüneyBisiklet . Bisiklet sürerken ağırlık çıkarır mı ? Zincir ağır diyorlar çünkü.

Hocam bütçem yetmiyor onguard için. Sizin bildiğiniz 300 TL civarlarında onguard kilidi varsa atarsanız sevinirim.

Bisikleti koymak için evde pek yer yok hocam.
Bu fiyata maalesef alıcaklarınız hepsi markasız ve ağır kilitler olur. Bulabildiğiniz zincir kilitleri alabilirsiniz fazla para vermeyin asla zaten hepsi nerdeyse aynı mantık aynı kalınlık. BTWIN var u kilidi bu fiyata. U Bisiklet Kilidi - Gri - 500 Amazon.com.tr

Geri
Yukarı