Bisiklet nasıl modifiye edilir?

BenEmgirr

Centipat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Herkese hayırlı günler diliyorum geçen ay Corelli Opilio 1.1 New age aldım bisiklete şu an sadece ek olarak zil ve çift renkli (mavi kırmızı) ışıklı sibop kapağı aldım. Sizlerin tavsiyesi nedir? Abartmadan ufak dokunuşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese hayırlı günler diliyorum geçen ay Corelli opilio 1.1 New age aldım bisiklete şu an sadece ek olarak zil ve çift renkli (mavi kırmızı) ışıklı sibop kapağı aldım. Sizlerin tavsiyesi nedir? Abartmadan ufak dokunuşlar.

Elcikleri değiştirebilirsin şu vidalı olanlar vardı sanırım. Pedal demir değilse onları değiştirebilirsin. Uygun yerlere ufak çıkartma yapıştırabilirsin. Bir de şu aktarıcı zincirinin geçtiği yere koruma takabilirsin.

Elcikleri değiştirebilirsin şu vidalı olanlar vardı sanırım. Pedal demir değilse onları değiştirebilirsin. Uygun yerlere ufak çıkartma yapıştırabilirsin.

Pedallarım demir ama sert plastikle değiştireceğim diken şeklinde olduğu için 2 haftadır ön bileğimde yaralarla geziyorum. Dediğiniz elcikleri araştıracağım teşekkür ederim.

Ayriyetten ben ilk bisiklet aldığımda çok sert gelmişti koltuk sele kılıfı almıştım siritmayan bir kılıf alarak rahatlığını da arttirabilirsin

Elcikleri değiştirebilirsin şu vidalı olanlar vardı sanırım. Pedal demir değilse onları değiştirebilirsin. Uygun yerlere ufak çıkartma yapıştırabilirsin. Bir de şu aktarıcı zincirinin geçtiği yere koruma takabilirsin.

1716663711116.png

Bir de belki abartı olur seversin sevmezsin bilmiyorum ama şu kısma LED takabilirsin switchli bir şekilde.

Yeni konular

Geri
Yukarı