Bisiklet Önerisi

Nerede ikamet ediyorsun? Yakın çevreye bir bakalım. Son olarak güncel modellere yönel, sırf daha ucuza daha iyi bir bisiklet alacağım iyi eski modelleri tercih etme. Vites çekiş sistemi eskimiş - kullanılmış modeller ek olarak zincir ve ruble masrafı çıkarır başına. Mağazadan alıp 1 sene bile kullanmadan satan çok kişi var. Sıfır almaktan ise az kullanılmışı çok daha ucuza almak daha mantıklı.

Nerede ikamet ediyorsun? Yakın çevreye bir bakalım. Son olarak güncel modellere yönel, sırf daha ucuza daha iyi bir bisiklet alacağım iyi eski modelleri tercih etme. Vites çekiş sistemi eskimiş - kullanılmış modeller ek olarak zincir ve ruble masrafı çıkarır başına. Mağazadan alıp 1 sene bile kullanmadan satan çok kişi var. Sıfır almaktan ise az kullanılmışı çok daha ucuza almak daha mantıklı.
Tekirdağ, Çorlu'da yaşıyorum.

Konudan biraz sapılacak ama 26" bisiklet var 1.77'yim sürüyorum, hız yapıyorum bide koltuğu kaldırıyorum sorun olmuyor benim için de sıkıntı çıkar mı ?

19,5" arkadaş için büyük bir kadro tercihi olur ancak ilgili model tercih edilebilir elbette.
170 boya sahip olduğun için M beden tercih etmelisin. 16 -17" kadro uygundur senin için.
1.74 boyum var RR340 M bedene zor oluyorum. Tam 1.70 için S beden daha uygun.
Konudan biraz sapılacak ama 26" bisiklet var 1.77'yim sürüyorum, hız yapıyorum bide koltuğu kaldırıyorum sorun olmuyor benim için de sıkıntı çıkar mı ?
Koltuk = Sele
Sele Yükseliği Nasıl Ayarlanır?
Hem 1.77 nedir yahu? 7 tuşu basılı kaldı heralde.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı