Bisiklet römorku nerede yaptırılır?

Ahmet Çavdar

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Aspire A715-75G - İ5 10300H 2.5 GHz Turbo 4.5 GHZ - Intel UHD Graphics & GTX 1650 - 16 GB 2933 MHz

Asus TUF Gaming FX-505DT BQ180T - R5 3550H 2.1 GHz Turbo 3.7 GHz - Vega 8 & GTX 1650 - 16 GB 2400 MHz
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi
Arkadaşlar bisikletime tak - çıkar bir römork yaptırmak istiyorum. İnternetten satın almamamın sebebi hacmi küçük ve yan duvarları alçak römorklar satılıyor. Ben de kendi istediğim ölçülerde bir römork yaptırmak istedim. Nerede yaptırılır, nelere ihtiyaç duyarım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Sanayide Taşçılar yani demirciler var demirciler den boyutuna göre demir kestirip kaynakçı ya görürüm kaynak atırirsin tekerler de 5 - 6 TL felan

Sanayi de taşçılar yani demirciler var demircilerden boyutuna göre demir kestirip kaynakçı ya görürüm kaynak atırirsin tekerler de 5 - 6 TL falan

Taşçılardan demir kestireceğim, anladım orayı, peki tekeri nereden temin edeceğim? Çok bilmiyorum. Bir de o tekerleri o demire takmak için gereken bölgeyi falan nasıl ayarlayacağım? Detaylı bilgi verirseniz sevinirim.

Taşçılardan demir kestireceğim, anladım orayı, peki tekeri nereden temin edeceğim? Çok bilmiyorum. Bir de o tekerleri o demire takmak için gereken bölgeyi falan nasıl ayarlayacağım? Detaylı bilgi verirseniz sevinirim.

Hurda veya hırdavatcilarda satiliyor ya da şu boru depo falan satan yerlerde bulursun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hurda veya hırdavat cilarda satiliyor yada şu boru depo fln satan yerlerde bulursun
Anladım, onlardan tekerlekleri temin edip demirciye de keserken teker için gereken şekilde belirtirsem olur yani, doğru muyum?

Anladım, onlardan tekerlekleri temin edip demirciye de keserken teker için gereken şekilde belirtirsem olur yani, doğru muyum?

Doğrusun ama rulman takmanda lazım onlarında aynı yerlerde temin edebilirsin.
Rulman olmasa tekerleri takacağım demir boruyu aşındirir ve yolda giderken bir de sağ sola kayar toparlayamadin direksiyonu.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı