Bisiklet satılmalı mı?

Lorfselo

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 2060 İ3 12100F
Elimde ümit bir bisiklet var. Onu satıp çalıştığım paralarla ve dedemden 1000 TL isteyeceğim. 15 gün çalışacağım ama patron kovarsa ne yaparım diye düşünüyorum. Carraro Force 900 alacağım satarsam. Yani çok kararsızım çok hızlı karar vermem gerekiyor. Ailem satma diyor, seneye 8. sınıfım zaten kışın falan binemezsin diyor. Mosso wildifire alacaktım zam gelmiş. Ne yapsam? Çok kararsızım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde ümit bir bisiklet var. Onu satıp çalıştığım paralarla ve dedemden 1000 TL isteyeceğim. 15 gün çalışacağım ama patron kovarsa ne yaparım diye düşünüyorum. Carraro Force 900 alacağım satarsam. Yani çok kararsızım çok hızlı karar vermem gerekiyor. Ailem satma diyor, seneye 8. sınıfım zaten kışın falan binemezsin diyor. Mosso wildifire alacaktım zam gelmiş. Ne yapsam? Çok kararsızım.
LGS için bir hedefin varsa gerçekten binmeye vakit bulamayacaksın.

Niye bulamasın en azından 1-2 saat dışarıda bisiklet sürmesi onun yararına olacaktır. Kafası dağılır açılmış olur hem.

Bisikletim leş sayılmaz ama değiştirmeme gerek yok diyor ailem sizce değiştireyim mi yoksa seneye yaz mı bakayım.

Seneye bakarsanız fiyatlar 2-3 katına çıkmış olacaktır eğer bisikletiniz gerçekten eskiyse hemen şimdi değiştirmenizi öneririm.

Bir de hocam elimde şu an tam para yok körüne satmış olacağım.
Yani sıkıntısı yok ama değiştirsem mi diyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı