Bisiklet Selesi Fotoğraftaki Gibi Nasıl Yaparım?

sami yıldızz

Hectopat
Yer
ANKARA
Arkadaşlar başlığı görüyorsunuz fakat sadece aşağıya indirin filan demeyin. Gördüğünüz gibi tekerleğe doğru biraz yamuk. Öyle nasıl yaparım vida ile alakası var mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200217_195032.jpg
    Screenshot_20200217_195032.jpg
    19,5 KB · Görüntüleme: 55
Downhill'ciler sanırım bu şekilde kullanıyor ama ben daha çok sokaktaki 10-11 yaşındaki basık bisikletçilerde görüyorum. Sele indikten sonra başının yukarı doğru bakmasını istiyorsan alyanla yapabilirsin.

Downhill'ciler sanırım bu şekilde kullanıyor ama ben daha çok sokaktaki 10-11 yaşındaki basık bisikletçilerde görüyorum. Sele indikten sonra başının yukarı doğru bakmasını istiyorsan alyanla yapabilirsin.
merhabalar downhillciler değil dirt jump kullanıcıları olarak bu şekilde kullanıyoruz
Evet arkadaşım zaten kaymak için sormuştum. 🙂

Bende 12 yaşındayım. 😁
öncelikle pivotal bi seleye ihtiyacın var pivot selen ve borun yoksa selenin alyanını gevşetip en arkaya alacaksın seleyi demirini böylece ne kadar onun gibi gözğkmesede teknik olarak aynı olacaktır

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı