Bisiklet sürmek cinselliğe zararlı mı?

Witch King

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün bisiklet videoları izlerken aklıma takıldı bisiklet sürmenin cinselliğe yararı nelerdir diye araştırırken iktidarsızlık yaptığını okudum. Başka bir sitede yararlı yazıyordu tabikide yararlı olduğunu düşünüyorum ama zararı var mıdır?

Kadınlar için belki olabilir cinsel organın üstüne doğru oturdukları için... neyse çok saçmaladım koltuğuda oturuyorlar ona bakarsan. Hiç bir zararı yok arkadaşım aksine yararlı.

Bisiklet sürerken testiste ağrı oluşuyor ya işte ondan dolayı iktidarsızlık yapıyormuş. Yararlı olduğunu düşünmemin sebebide spor yapıyorsun sonuçta bunun yanında kondisyonunda artıyor daha verimli olacağını düşünüyorum :)

Kadınlar için belki olabilir cinsel organın üstüne doğru oturdukları için... neyse çok saçmaladım koltuğuda oturuyorlar ona bakarsan. Hiç bir zararı yok arkadaşım aksine yararlı.
Aslında saçmalama değil kadınlar üzerine okuduğum şeyin aynısını yazdın

Anladım, yazımlarına dikkat et erişim engeli yiyebilirsin yanlış harflerden uyarmış olayım pişman olma :)

Hayır, kadınların cinsel organı bisikletin koltuğuna oturduğu tarafta değil daha üstte.

Geri
Yukarı