Bisiklet sürmek nasıl öğrenilir?

Erengg135

Decapat
Selamlar,

17 yaşındayım. Bisiklet sürmeyi hiç bilmiyorum. Çok küçükken 4 tekerli sürmüştüm fakat aynı olacağını hiç sanmıyorum :D. Teorik olarak bilgim var, gerek vitesler olsun gerek sürüş hakkında ama pratik olarak tecrübesizim. Özellikle denge konusunda. Kendi başıma öğrenmem çok mu zor olur? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar,

17 yaşındayım. Bisiklet sürmeyi hiç bilmiyorum. Çok küçükken 4 tekerli sürmüştüm fakat aynı olacağını hiç sanmıyorum :D. Teorik olarak bilgim var, gerek vitesler olsun gerek sürüş hakkında ama pratik olarak tecrübesizim. Özellikle denge konusunda. Kendi başıma öğrenmem çok mu zor olur? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Çok şaşırdım. Tek başınıza gayet kolay öğrenirsiniz hocam, ama bir arkadaşınız olsa fena olmaz. Ben 2 seneye yakındır sürüyorum benim bile denge sıkıntılarım var. Düşe kalka öğreneceksiniz işte.

Birden hızlan (Bunun için @NightWist'in dediğini yapmanızı öneririm fakat dizlik falan takın.), ben öyle öğrendim. Hız yaparak öğren zaten hızdan da korkmuyorsun.

Selamlar,

Ve ekstra olarak hırs sakın yapma hemen "ooo ben sürüyorum artık"deyip gaza gelme üzülürsün.

Yeni konular

Geri
Yukarı