Bisiklet sürmek tehlikeli mi?

Köpeklerin olduğu yerden geçmediğin sürece iyi.

Türkiye"deysen evet, bisiklet yolunu işgal eden yayalar var çünkü.
Bu yayalara carpinca da biz suclu oluyoruz genelde.

Bisiklet yolunu işgal edenlere önce sesleniyorum çıksınlar diye. Çıkmazlarsa umurumda olmuyor hızlanıp gidonun ucuyla kollarına carpıp gıdıyorum. Tabii hep böyle yapmıyorum riskli cünkü. Denenebilir :D.
Mantikli yontemmis, deneyecegim :D

Sahilde sakince sürüyordum. Çok hızlıydım hava karanlıktı. Taşa çarptım. Sağda arabalar vardı yol vardı. Tankslapper yeidm gibi oldu sonra arabaya giriyordum bir tane Porsche'ye. Direkt ön firene bastım takla attım arabaya çarptım. Sonra kaçtım. Kısacası dikkatli ve ayık olmalısın.

Hocam bisiklette nasıl bir hız yaptın da tankslapper yedin ashdahsadha :D bisiklette olduğunu ilk defa duydum. Motorcuların korkulu belası yemin ederim.

Hocam bisiklette nasıl bir hız yaptın da tankslapper yedin ashdahsadha :D bisiklette olduğunu ilk defa duydum. Motorcuların korkulu belası yemin ederim.

Garip olaydı. Korkudan olsa gerek ya da tekerleğin taşa çarpmasındanda olabilir tekerlek ve gidon çok oynadı. Çok korkulu bir andı. Arabaya çarpmasam daha iyi olacaktıda yine de kurtaramadım.

Yüksek hızda düşük vites gidersen oluyor, bayır aşağı giderken dalgınlıkla vites yükseltmediğim zaman yaşıyorum ara sıra.

Sen düzgün sürdüğün sürece tehlikesi yok.
Hocam Türkiye'de her an ehliyeti kasaptan almış birinin arabasının altında bulunma tehlikesi var.

Ben açıkçası çok tedirgin oluyorum sürerken. Ama site içinde sürmek çok keyifli o ayrı.

Şimdi düşündüm de en son 14 yaşımda binmiştim galiba, özlemedim değil ha binmeyi. Genelde mahalle aralarında sürüyoduk hep en büyük belamız araba değil de köpek oluyordu.

Geri
Yukarı