Bisiklet türleri nelerdir?

Hocam geçen sene bu bisiklet 2000-2500 TL'idi. Katalogları takip ediyorum, şu an bu modele 3000 TL bile vermem. Değeri 2800 gibi bir şey olması lazım bence şu an için çok pahalı.

Geçen sene 2000-2500 lira olup bu sene 3500 lira olmayan bir bisiklet gösterir misin? Hepsi pahalandı. Ben de yıllardır takip ediyorum. Altus /hidrolif frenli Full Shimano setli/ maşadan kitlemeli tüm bisikletler şu anda +3000 TL. Ne yapsın gidip 2000 lirayı çöpe mi atsın?

Hocam geçen sene bu bisiklet 2000-2500 TL'idi. Katalogları takip ediyorum, şuan bu modele 3000 TL bile vermem. Değeri 2800 gibi bir şey olması lazım bence şuan için çok pahalı.
Hocam beklemek mi mantıklı yoksa indirim falan mı kovalamak mantıklı nasıl yapmam lazım ?

Yani siz önerin bir tane size göre alınabilir. Atıyorum 2500 liralık bir şey atsanız o da geçen sene 1500 liraydı. Ben de 2500 lira verilmez ona diyeceğim... Kısacası bu iş ihtiyaca göre. İhtiyacın varsa alacaksın maddiyatının el verdiği şekilde.

Eğer çevrenizde bisikletten anlayan birileri varsa 2. El'e yönelebilirsiniz. Kazıklanmadığınıza emin olun tabii.
Bayiilerle pazarlık yapın fiyat kırın. İnternetten almayın. Peşin alımlara %10-%5 indirim uygularlar vs.

Eğer çevrenizde bisikletten anlayan birileri varsa 2. El'e yönelebilirsiniz. Kazıklanmadığınıza emin olun tabii.
Bayiilerle pazarlık yapın fiyat kırın. İnternetten almayın. Peşin alımlara %10-%5 indirim uygularlar vs.

Hocam Akçay'da yaşıyorum ben çok bisiklet bayileri yok burada ve anlayan arkadaşım da yok 2. el alırsam kesin kazık yerim.

Bayağı bayii görünüyor ama bilemedim. Dolaşın etrafınıza bakın hocam. Anlamıyorsanız 2. el e bulaşmayın. Bütçenize uygun sıfır alın geçin indirim yaptırmaya çalışarak.

1628366596787.png

Bayağı bayii görünüyor ama bilemedim. Dolaşın etrafınıza bakın hocam. Anlamıyorsanız 2. el e bulaşmayın. Bütçenize uygun sıfır alın geçin indirim yaptırmaya çalışarak.
Bayi derken salcano bianchi gibi büyük bayilerden bahsetmiyor musunuz ?

Yeni konular

Geri
Yukarı