Bisikletçi vites değişimi için ne kadar ücret alır?

436077

Hectopat
Makaleler
4
Bisikletimin vites kolu kırıldı ve internetten sipariş vereyim dedim. Vites kolları, elcik, ön ve arka arttırıcı sipariş ettim ama sonra bunları takacak alet edevatımın olmadığını fark ettim. Bisikletçiye götürsem takar mı ve ne kadar ücret alabilir?

Bisikletimin vites kolu kırıldı ve internetten sipariş vereyim dedim. Vites kolları, elcik, ön ve arka arttırıcı sipariş ettim ama sonra bunları takacak alet edevatımın olmadığını fark ettim. Bisikletçiye götürsem takar mı ve ne kadar ücret alabilir?

Bende internetten aldım seninkilerden aynısını götürdüm bisikletçiye gittim adam para istedi diğer bisikletçiye gittim para istemedi yani açıkçası adamların insafına bağlı.

El işçiliği değişken olur. Bazıları 50 alırken bazıları 25 isteyebilir. Benim burada 4 bisikletçi var. Akort ayarı için teker başına 25 isteyen de var 50 isteyende var.

@adoyad dostumuzun dediği gibi insaf durmu ama ortalama 35-40-50 TL arası fiyat çekenler var.

Buradaki fiyatlara göre 20 TL alır diye tahmin ediyorum. Onu da 10-15 TL'ye indiririm. Söküp takacak sadece. Cevaplarınız için teşekkürler.

Geri
Yukarı