Bisikletim çalınmış

Öncelikle iyi akşamlar. Benim küçükken kullandığım bisikleti birkaç yıldır kardeşim kullanıyor. Galiba dün bisiklet sürerken düşmüş ve dizini acıtmış. Bu yüzden babam kardeşime yardım etmeye gidip bisikleti her zamanki bağladığı yere bağlamış. Bugün bisikletin yerinde olmadığını fark ettik. Büyük ihtimal kilidi kesip aldılar çünkü ortada kilit falan yok. Bisikletin benim için manevi bir değeri var. Bisiklet kullananlar bilir, bisikleti ile o kadar yol kat ettiği için bisikleti ile bir bağ kurar. Bende yaklaşık 5 senemi bu bisiklet ile geçirdim bu yüzden benim için manevi olarak değerli bir bisiklet. Bir ihtimal gören olursa diye konu açıyorum, zaten yarın emniyete gideceğim. İkinci el sitelerini kontrol ettim ve edeceğimde (bisikletin çalındığı şehir Tokat/Merkez. bisikletin modeli Bianchi Storm mavi-beyaz renk.)

Fotoğraftaki bisiklet bana ait değildir. Sarı siteden buldum bu fotoğrafı. Ama bisikletin tipi ve rengi her şeyi aynı. Belki koltuğu eskidiği için kardeşim değiştirmiş olabilir.

Eki Görüntüle 1556278

Eki Görüntüle 1556281
Hocam bisiklet bulundu mu?

Geri
Yukarı