Gıda Bisküvi, kek, gofret ve çikolata kaplamalı bisküvi kek gofretlerde 2 al 1 öde

Sepeti dolduruyorum ama 2. üründe fiyatı düşürmüyor normal 2 tane ürün fiyatı yazıyor, programı indirmemiz mi lazım yoksa internette bir sorun mu var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ödeme ekranında düşüyor.

Maalesef hocam ödeme kısmına girdiğimde mesela 1lt cool lime sepette 50 TL diyor ama ödemeye geçtiğimde 90 TL tam fiyat yazıyor ya da bisküvilerde 2 tanesinin de fiyatını katıyor. Programını indirmek zorunlu mu çünkü ben internetten denedim de?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kampanya mağazalar için de geçerli mi acaba? "Sanal Market'e özel seçili Bisküvi Kek Gofretlerde Aynı Üründen 2 Al 1 öde kampanyası uygulanacaktır." yazıyor sitedeki kampanya sayfasında.

Kampanya mağazalar için de geçerli mi acaba? "Sanal Market'e özel seçili Bisküvi Kek Gofretlerde Aynı Üründen 2 Al 1 öde kampanyası uygulanacaktır." yazıyor sitedeki kampanya sayfasında.
Screenshot_20240319_161035_Instagram.jpg

Dün gece iyi ki sipariş vermişim. Sabah mağaza önünde kolileri ve başlarındaki doblolu dayıyı gördükten sonra ağzım açık kaldı. Adam reyonu boşaltmış, uygun fiyatlı ne var ne yoksa almış.

Geri
Yukarı